Kayseri'de olaylı gece! Özel Harekat devreye girdi... Kız arkadaşını kilitledi

Kayseri'de olaylı gece! Özel Harekat devreye girdi... Kız arkadaşını kilitledi

Kayseri'de madde bağımlısı olduğu iddia edilen genç, kız dostunu kilitlediği evin balkonuna çıkarak bağırmaya ve şu şişeleri atmaya başladı. Sevgilisinin konutta rehin alınmış olabileceği olasılığı…

Olay Talas ilçesi Tablakaya semtindeki 8 katlı apartmanının son katındaki dairede meydana geldi. İddiaya göre uyuşturucu bağımlısı B.Y. , kız dostu B.T. ile birlikte kaldığı konutta asap krizi geçirerek balkona çıkıp bağırmaya ve bazı eşyalar atmaya başladı. İhbar üzerine bölgeye polis ve sağlık takımları sevk edildi. Polislere kapıyı açmayacağını söyleyen B.Y. su şişelerini balkondan attı.

2 SAAT SÜRDÜ

Konutta sevgilisinin olduğunu belirleyen polis, kadının rehin alınmış olasılığı üzerinde durarak olayın yaşandığı apartmana özel harekat polisi istedi. B.Y. konuta gelen özel harekat polislerine kapıyı açmayınca polis koçbaşı ile kapıyı kırıp içeriye girdi. 2 saat süren olayda gözaltına alınan madde bağımlısı B.Y. polis otosuna bindirildi.

Kayseride olaylı gece Özel Harekat devreye girdi... Kız arkadaşını kilitledi

SORUŞTURMA BAŞLATILDI

3 gündür sevgilisinin evinde kalan B.T. ise yaşadığı fobi nedeniyle ambulansla hastaneye götürüldü. Polis olayla alakalı soruşturma başlattı.

: Alakanızı Çekebilir Bu nasıl aile! Bir defa daha gündemdeler... Bir cinayet daha...Yine binlerce kişiyi dolandırdılar! Markette reyoncuydu Ferrari aldı!Tüm eserleriyle ses getiren Dr. Budayıcıoğlu Hürriyet'te...

Canlı Borsa - Altın Fiyatları - Döviz Kurları için Bigpara