Kemer'e kamp yapmaya giden Mustafa Yıldırım'dan 8 gündür haber yok

Kemer'e kamp yapmaya giden Mustafa Yıldırım'dan 8 gündür haber yok

Antalya'nın Kemer ilçesine kamp yapmaya gelen ve resim sürüklemek için dağlık bölgeye çıktıktan sonra kaybolan Mustafa Yıldırım'ı 60 arama çalışmaları sürüyor. 8 gündür haber alınamayan Yıldırım…

Kemer'e bağlı Ulupınar Mahallesi'ndeki Çıralı'da kamp alanına gelerek tatilini geçiren Mustafa Yıldırım, 24 Mayıs'ta resim sürüklemek için dağlık alana gitti. Mustafa Yıldırım'dan bir daha haber alamayan ve telefonla da erişemeyen yakınları jandarmadan takviye istedi. Kayıp Mustafa Yıldırım'ı bulmak için arama çalışması başlatıldı.

Kemere kamp yapmaya giden Mustafa Yıldırımdan 8 gündür haber yokAnkara Jandarma Özel Asayiş Komutanlığı Dağcılık Timi ve Antalya Şehir Jandarma Komutanlığı'na bağlı Jandarma Arama Kurtarma JAK Timi personeli arama çalışmalarını yaparken, İHH ve Arama Kurtarma Teşkilatı gönüllü takımları da ilk günden itibaren arama çalışmalarına destek verdi. Evvelki gün Adrasan'daki Korsan Koyu ve Olimpos yakınlarındaki Musa Dağı'nda yapılan aramaların ardından dün de Kemer ilçesindeki Çıralı ve Maden Koyu bölgesinde aramalar yapıldı.

Kemere kamp yapmaya giden Mustafa Yıldırımdan 8 gündür haber yokArama çalışmalarına bugün sabah saatlerinde devam edildi. Takımlar arama çalışmalarını Çıralı, Ulupınar ve Beycik ile Maden Koyu bölgesinde yoğunlaştırdı. Çalışmalara kara takımlarının yanı gizeme JAK'ın kullandığı dron ile havadan devam edildi.

Kemere kamp yapmaya giden Mustafa Yıldırımdan 8 gündür haber yok