Kendine 'Aşı polisi' diyor... Söyledikleri şaşkına çevirdi!

Kendine 'Aşı polisi' diyor... Söyledikleri şaşkına çevirdi!

Dünya bir yandan koronavirüs salgınını dize getirmek için zorlu bir gayret verirken bir yandan da aşı karşıtı komplo teorisyenlerinin tabir yerindeyse 'çılgın absürtsü' açıklamaları ve eylemleriyle çalkalanıyor.

Kovid-19 inkarcısı ve aşı karşıtı görüşleriyle tanınan ve sosyal medya yoluyla bu görüşlerini tüm dünyaya dayatmaya çalışan şahısların rakamı ve kendilerini haklı çıkarmak için yaptıkları şeyler giderek hakimiyetten çıkıyor.

Bu bireyler zaman zaman o kadar ileri gidiyor ki aşılarla alakalı sağlık çalışanlarına ve devlet misyonlularına atak tasarılarını sarih ediyor.

Bu camianın önde gelen adlarında Christopher Key kendisini 'Aşı polisi' olarak adlandırıyor ve uzun namlulu silahlarla verdiği pozlarla sanki kan donduruyor. Christopher Key taraftarlarına verdiği son iletide onlara kovid-19 aşısı yaptırmaları yerine kendi idrarlarını içmelerini salık verecek kadar gözü dönmüş gidişatta.

Kendine Aşı polisi diyor... Söyledikleri şaşkına çevirdi

Amerika Birleşik Devletleri, Omicron varyantının da tesiriyle rekor rakamda koronavirüs olayı sarihlerken yoğun bakımlar aşısız olduğu için virüse tutulan bireylerle dolu ve aşılı olan yurttaşlar Omicron varyantı suratından oluşan enfeksiyonu genel haysiyetiyle hafif biçimde atlatıyor.

Gözden KaçmasınAşı yaptıran aptaldır demişti... Sonu Kovidden oldu"Aşı yaptıran ablavuttur" demişti... Sonu Kovid'den oldu!Haberi Görüntüle

Öte yandan aşı karşıtları aşı olmayı şiddetle yalanladığı için koronavirüse tutulmaları gidişatında rehabilitasyon olmak için dinleyeni afallamışa çeviren yöntemler uyguluyor ve bunu taraftarlarıyla paylaşıp aynı şeyleri yapmalarını öneriyor.

Aşı karşıtı komplo teorisyeni Christopher Key sosyal medya iletileşme platformu Telegram'dan paylaştığı videoda "İdrar terapisi binlerce araştırmayla desteklenen bir yöntem. Evet, bunun size delice geldiğini öğreniyorum ama yaradan bize lüzumumuz olan her şey vermiş." laflarıyla taraftarlarına Kovid-19'u kendi idrarlarını içerek rehabilitasyon etmelerini söylüyor.

Christopher Key geçtiğimiz günlerde maske takmayı yalanladığı ve buna karşın içinde bulunduğu marketi terk etmek istememesi suratından hapsedilerek mapusa atılmıştı. videonun Key tarafından hür vazgeçildikten sonra çekildiği düşünülüyor.

Kendine Aşı polisi diyor... Söyledikleri şaşkına çevirdi

Koronavirüsün bir biyolojik silah olduğunu iddia eden Key, Amerika Birleşik Devletleri eyaletlerini gezerek Demokrat partiden seçilmiş vali ve öteki devlet vazifelilerini gerekli aşı idaremelikleri suratından hapsetmekle tehdit ediyor. 

Elindeki uzun namlulu silahlarla poz veren ve aşı çağrısı yapan misyonluları tehdit eden Key, idrar rehabilitasyonunun asırlardır kullanıldığını, kendisinin de kendi idrarını içtiğini ve gördüğü en vahim biyolojik silah olan Kovid-19 aşıları için aktif rehabilitasyonun bu olduğunu söylüyor.

Silahlar dışında bol ölçüde cephane ve lav silahı ile de poz veren aşı karşıtı 'Aşı polisi', aşı yaptıran insanlara ablavutlar diyerek haraket etmekten de geri durmuyor.

Gözden KaçmasınAşı karşıtları ordu kurup saldırıya hazırlanıyor... Kan donduran görüntüler yayınlandıAşı karşıtları ordu kurup atağa hazırlanıyor... Kan donduran görüntüler yayınlandı! Haberi Görüntüle