Kılıçlar çekildi! 'Mağdur edebiyatı yapmasın!

Kılıçlar çekildi! 'Mağdur edebiyatı yapmasın!

Cem Belevi, dağıldığı sevgilisi İrem Derici’nin kendisiyle alakalı açıklamalarına sert çıktı: “Herkes bir haddini öğrensin. Mağdur edebiyatı yapmasın!”

‘KONSER YALVARAN ÇEYREK POPÇU’

Cem Belevi ile İrem Derici arasındaki tartışma kızıştı. Belevi’nin Derici’yi ikinci defa kandırdığı öne sürülmüş, Derici Instagram’da şu iletiyi paylaşmıştı: “Saltanat sona erdi çeyrek popçu. Hayırlı konser yalvarmalar.”

Cem Belevi daha sonra mevzuyla alakalı “Hakikatinde ilişkimizi noktalamıştık, fakat İrem bunu paylaşmak istemedi” açıklamasını yaptı, iyice küplere binen İrem Derici de “Elimde ses kayıtları var” dedi.

Kılıçlar çekildi Mağdur edebiyatı yapmasın

MAĞDUR EDEBİYATI YAPMASIN

Evvelki akşam Okan Üniversitesi’nin ödül merasiminde ‘en iyi erkek şarkıcı’ ödülşanı alan Cem Belevi’ye İrem Derici’nin lafını ettiği ses kayıtları soruldu. Şarkıcı, “Ben de sizden fazla bir şey öğrenmiyorum” dedi.

Belevi, “konser takvimini doldurma” iddiasına da tepki gösterdi: “Dün mü başlamışım ben bu işe? Bu ödülleri neden alıyorum? Herkes bir haddini öğrensin. Kimse mağdur edebiyatı yapmasın.”

'SES KAYITLARI VAR' DEDİ

İrem Derici, sosyal medyada Cem Belevi’ye şöyle seslenmişti: “Her şeyi anlatayım ya, sıktı artık bu sahtekarlık. A’dan z’ye şöyle ses kayıtlarıyla mis gibi he ne dersin? ‘Yaz sonuna kalmaz İrem’i şutlarım zati, şu takvimi bi’ doldurayım şimdi makûs çocuk imajı çizemem’ mi olsun ilk mevzumuz, yoksa alevler attığın influencer’lar mı sen seç. Ya da dolaysız itiraf ettiğin hıyanetten de girebilirim konuya bana fark etmez.”

'Yaz sonuna kalmaz İrem'i şutlarım'Hürriyet LogoHürriyet.com.tr

2.TELEFON İDDİASI

“2. Sayfa” çiftin ayrılığına dair esrarengiz bir iddiayı gündeme getirdi. Söylenenlere göre; İrem Derici, Cem Belevi’nin taşıtının torpidosunda ikinci bir telefon buldu. Bu telefonun Belevi’nin saklı çapkınlık hattı olduğunu fark eden Derici, telefondaki ses kayıtlarını dinleyip iletileri okuyunca hıyanetle yüzleşti.

İrem Derici evvelki gece Cihangir’deki bir kulüpteydi. Ünlü popçu, mekanda sahne alan Murat Balcı’yla beraber şarkılar söyleyip eğlendi.