Kırmızı halıda yaz şıklığı!

Kırmızı halıda yaz şıklığı!

Geceye katılan ünlü adlar birbirinden şık tercihlerle göz aldı… Pandemi sonrası davetleri özlediklerini söyleyen ünlüler, yaz gecesine uygun giysileriyle daveti sanki defileye dönüştürdü.

Topukluyla yürümeyi unuttum

Tülin Şahin

Ünlü model Tülin Şahin, Copurs imzalı beyaz giysisini, marka suratı olduğu Sina Pırlanta mücevherleriyle bitirdi. 5 dakikada hazırlandığını söyleyen Şahin, “İnsan 24 yıldır modellik yapınca çok pratik oluyor. Saç ve makyajımı da kendim yaptım” dedi. İki senelik pandemiden sonra bu davetin onu mutlu ettiğinin de altını çizen Şahin, “Topuklu pabuçlarla yürümeyi unutmuşum. Sizinle yine başlamış olduk” diye konuştu.

Kırmızı halıda yaz şıklığı

Tektaş için birine gereksinimim yok

Melis Sezen

Melis Sezen, Tuvanam imzalı giysisiyle göz doldurdu. “Hürriyet’in yeri benim için çok ayrı, her geceye özel hazırlanırım ama bu geceye çok fazla ehemmiyet verdim” diyen Sezen’in parmağındaki tektaş yüzük dikkat çekti: “Bu yüzük, anneannemin bana lise mezuniyetinde armağanı. Kendimi iyi sezmek istediğim zamanlar takarım. Tektaşımı kendim aldım derler ya, benimkini anneannem aldı. Birine lüzumumuz yok.”

Kırmızı halıda yaz şıklığı

Geceye son model Lexus marka arabayla gelen Melis Sezen, gecenin en dikkat toplayan adlarındandı.

Kırmızı halıda yaz şıklığı

Sezonu sabırsızlıkla bekliyoruz

Özgü Kaya, Melisa Berberoğlu

Kanal D’nin alakayla izlenen “Üç Kız Kardeş” dizisinin başrol oyuncuları Özgü Kaya ve Melisa Berberoğlu, geceye beraber katıldı. Dizinin sezon finalini sürüklediklerini söyleyen Kaya, “İstanbul’a da yeni geldik” dedi. Partiye, ‘Gece by Görkem Atasoy’ imzalı pembe giysisiyle katılan Melisa Berberoğlu ise “Çok mutluyuz, enerjimiz çok yüksek. Bir an evvel de yeni sezonun başlamasını bekliyorum” dedi. Kaya ise “Dizinin beğenilmesi hipotez ettiğimiz bir şeydi. Zira öyküsü çok hoşlandığımız bir iş olduğu için, bizim için çok sürpriz olmadı. Her hafta reytinglerde tüm kategorilerde birinci olmak bizi daha da çok motive etti” diye konuştu.

Kırmızı halıda yaz şıklığı

Altın ışıltısı

Tara De Vries

Kanal D’nin hoşlanılan programı Magazin D’nin sunucusu Tara De Vries, Raisa Vanessa imzalı giysisiyle çok şıktı.

Kırmızı halıda yaz şıklığı

Üretken bir sezon geçirdim

Cemal Hünal

Geceye eşi Lale Cangal’la katılan Cemal Hünal, yoğun bir sezon geçirdiğini söyleyerek, “Pandemi sonrası son derece üretkendik. Birkaç tane film çektim” dedi. Oyuncu, Orkun Şöhret’le yaptığı mülakatta geceye nasıl hazırlandığını mizahlı bir biçimde anlattı. “Nasıl hazırlandınız” sualine cevap veren Hünal, “Dolapta bir tane pak gömlek buldum, hanım da jean’imi yıkamış sağ olsun” diye konuştu.

Kırmızı halıda yaz şıklığı

Gümüş şıklık

Hande Doğandemir

Oyuncu Hande Doğandemir, geceye Meltem Özbek tasarımı, derin sırt dekolteli bir kıyafetle katıldı. Gümüş pırıltılı giysisini Kısmet by Milka mücevherleriyle bitiren Doğandemir, saçını şık bir at kuyruğu yaptı.

Kırmızı halıda yaz şıklığı

Beraber poz verdiler

Atiye

Geceye katılan adlar arasında olan Atiye, Meltem Özbek tasarımı giysisiyle çok şıktı. Boyundan bağlı giysisini pelerinle bitirdi. Şarkıcı, gecede dostu Melis Sezen’le toplanarak, poz verdi.

Kırmızı halıda yaz şıklığı

Demet Şener-Tolga Arman

Tam gece el ele

Geceye sevgilisi Tolga Arman’la katılan Demet Şener, Museum of Fine Clothing imzalı giysisiyle iddiasını ortaya koydu. İki sevgili, gece süresince birbirinin elini bir an olsun vazgeçmeyerek romantik anlar yaşadı.

Kırmızı halıda yaz şıklığı

Alp Navruz

Alp Navruz, geceye sevgilisi Ayça İnci Turan’la neden ayrı geldiklerini şöyle açıkladı: “Ben görüşmedeydim. Ayça da değişik bir yerde hazırlanıyordu. İşlerimiz suratından ayrı ayrı geldik. Her şey gayet yolunda ve iyi gidiyor.”

Kırmızı halıda yaz şıklığı

Dost grubuyla eğlendi

Ünlü sanatçı Emre Altuğ, geceye menajeri Abdullah Bulut ve oyuncu Ruhi Sarı ile beraber katıldı. Altuğ, siyah ceketi ve pantolonuyla çok şıktı. Dost grubu, gecenin en çok eğlenen adlarından oldu.

Kırmızı halıda yaz şıklığı