Kız kıza tatil

Kız kıza tatil

Yaz geldi, sezon açıldı. Ünlüler soluğu tatil beldelerinde aldı. İşte nesnellere yansıyanlar...

Kız kıza tatil

Pelin Akil, yeni dizisinin çekimleri evvelinde Nilay Cafer’le beraber tatile çıktı.

Bodrum’a giden iki dost, evvelki gün Rammos Otel’in plajında nesnele yansıdı. İkiz çocuk annesi Akil, düzgün fiziğiyle dikkat çekti. Kamil SÜMER

Kız kıza tatil

Ezgi’den iskele pozları

Ezgi Eyüboğlu, sezonun bitkinliğini Bodrum’da atıyor. Oyuncu evvelki gün konakladığı otelin iskelesinde dostuna bir hayli poz verdi.

Ezgi Eyüboğlu evvelki gün Bodrum Susona Otel’in iskelesinde görüntülendi. Bir müddet iskelede gezip telefonuyla çevreyi fotoğraflayan ünlü oyuncu, daha sonra locadaki dostuna eşlik etti.

Kız kıza tatil

Eyüboğlu, bir müddet sonra dostuna iskelenin merdivenlerinde poz vermeyi umursamama etmedi. Rüzgarlı hava sebebiyle daha fazla sahilde kalamayan Eyüboğlu, denize girmedi. Oyuncu, odasına çekilip dinlendi. Kamil SÜMER

Kız kıza tatil

Ayna pozu

Sosyal medyayı etkin olarak kullanan Simge Sağın, çok konuşulan paylaşımlarına bir yenisini daha ilave etti.

Ünlü şarkıcı bu kere yatak odasındaki aynanın önünde bikinisiyle verdiği pozu sayfasının ‘öykü’ kısmında paylaştı.

Kız kıza tatil

Yunuslarla surattılar

Niran Ünsal, çocukları Liva ile Bera’ya sürpriz bir karne armağanı verdi. Çocuklar, Bodrum Güvercinlik’te yer alan Dolphin Park’ta eğitmenler eşliğinde yunuslarla beraber surattı. Ünsal, çocuklarını hayvansever fertler olarak yetiştirmeyi çok önem verdiklerini söyledi. Şarkıcı, iş yoğunluğu sebebiyle tatil programına katılamayan eşi İbrahim Gugu’ya da mizahlı bir biçimde sitem etti.

Kız kıza tatil