Kocaeli'de Sedefnur'un şüpheli düşüşünde yeni gelişme

Kocaeli'de Sedefnur'un şüpheli düşüşünde yeni gelişme

Kocaeli'de, 23 yaşındaki Sedefnur Çağlar'ın 7. kattan düşerek ağır yaralanmasına ait nezaretine alınan polis memuru erkek dostu A.A. hapsedildi.

 

Hadise, evvelki gün Körfez'in Yavuz Sultan Selim Mahallesi'ndeki sitede alana geldi. Kocaeli Üniversitesi Mimarlık Fakültesi son sınıf talebesi Sedefnur Çağlar, polis memuru olan erkek dostu Ahmet A. ile beraber polis memuru O.Ç.'nin evine konukluğa gitti. Burada 2 polis memuru ve E.Ş. adlı kadın ile içki alan Sedefnur Çağlar, sabah saatlerinde 7'nci kattaki dairenin penceresinden düştü. Ağır yaralanan Sedefnur, ambulans ile sağlık kurumuna kaldırılarak yoğun bakımda rehabilitasyona alındı. Polisler Ahmet A. ve O.Ç. ile E.Ş. ise nezaretine alındı.

CEP TELEFONUNA BAKMAK İSTEMİŞ

Ahmet A., ifadesinde, kız dostu Sedefnur Çağlar ile beraber polis dostunun evine konukluğa gittiklerini, burada içki içtiklerini, sabaha karşı Sedefnur'un kendisine ait cep telefonuna bakmak istediğini, göstermeyince tartıştıklarını ve alt sıçradığını öne sürdü. O.Ç. ve kız dostu E.Ş. ise ifadelerinde; hadise sırasında yattıklarını, bağrışmaları dinleyince uyandıklarını, alt baktıklarında Sedefnur'u yerde gördüklerini söyledi.

Kocaelide Sedefnurun şüpheli düşüşünde yeni gelişme
Sedefnur Çağlar'ın daha evvel intihar teşebbüsünde bulunduğu, erkek dostu tarafından sağlık kurumuna götürüldüğü öne sürüldü.

2 KUŞKULU HÜR

Emniyette harekâtları bitirilen 3 bireyden E.Ş., hür vazgeçildi. Ahmet A. ve O.Ç. ise dün akşam saatlerinde Körfez Adliyesi'ne sevk edildi. Cumhuriyet savcılığı tarafından ifadesi alınan O.Ç. de hür vazgeçilirken, Ahmet A. ise duruşmaya çıkarıldı. Korunması alınan Ahmet A., hapsedilerek cezaevine sevk edildi.

Gözden KaçmasınAkdenizde Kıbrıs açıklarında korkutan deprem Mersin, Antalya, Adana ve çevre illerden hissedildi... Tsunami olasılığı var mıAkdeniz'de Kıbrıs açıklarında korkutan zelzele! Mersin, Antalya, Adana ve çdüzey şehirlerden sezildi... Tsunami ihtimali var mı?Haberi Görüntüle