Korkunç olay! İş arkadaşını önce boğdu, sonra araçla götürdüğü arazideki kuyuya attı

Korkunç olay! İş arkadaşını önce boğdu, sonra araçla götürdüğü arazideki kuyuya attı

Esenyurt'ta bir birey aynı dükkanında çalıştığı dostunu aralarında henüz bilinmeyen bir sebeple çıkan münazara sonrası boğarak öldürdü. Öldürdüğü dostunun cansız bedenini ise bir araçla Büyükçekmece'de…

Vaka Büyükçekmece, Karaağaç Mahallesi'nde dün gündüz saatlerinde alana geldi. İddiaya göre, 28 Mayıs'tan beri Hakan Ç. 35 adlı bir şahıstan haber alamayan ailesi gidişatı polis ekiplerine bildirdi. Esenyurt İlçe Emniyet Müdürlüğü, Asayiş Büro Amirliğine bağlı polis ekipleri de kayıp ihbarı yapılan Hakan Ç.'nin çalıştığı dükkanına giderek en son görüştüğü bireyin Hurşit B. 61 olduğunu tespit etti.

POLİS CİNAYETİ KISA VAKİTTE ÇÖZDÜ

Polis ekipleri, yaptıkları araştırmada Hurşit B'nin dükkanında kuşkulu hareketler sergilediğini bildi. Takımlar cinayet zanlısı Hurşit B.'yi tutarak nezaretine aldı. Polis ekiplerinin yaptığı sorguda, Hurşit B. bir zaman evvel dükkanında Hakan Ç. ile içki içtiğini ve aralarında münazara çıktığını söyledi. Daha sonra da Hurşit B. münazara neticesinde Hakan Ç.'yi boğarak öldürdüğünü bir araç ile Büyükçekmece'de dükkanına ait bir araziye giderek burada bulunan kuyuya attığını itiraf etti.

Korkunç olay İş arkadaşını önce boğdu, sonra araçla götürdüğü arazideki kuyuya attı

POLİS AYRINTILI VAKA YERİ ÇALIŞMASI YAPTI

Polis ekipleri yaptığı denetleme sonrası, Hurşit B.'nin tarif ettiği araziye giderek kuyuda analiz yaptı. Polis ekiplerinin yaptığı tahlilde kuyuda Hakan Ç'nin cesedine erişti. Vaka yerine çsızılan itfaiye takımları Hakan Ç.'nin cansız bedenini kuyudan çıkararak sağlık takımlarına teslim etti. Sağlık takımları yaptığı tahlilde Hakan Ç.'nin yaşamını kaybettiği belirledi. Polis ekipleri de vaka yerinde ayrıntılı analiz yaptı. Polis ekiplerinin analizinin ardından Hakan Ç.'nin cansız bedeni cenaze vasıtasıyla Yenibosna Adli Tıp Müesseseyi morguna kaldırıldı.

Hadiseyle alakalı soruşturma sürüyor.