Küçük çocuğu kurtarmak isterken canlarından oldular

Küçük çocuğu kurtarmak isterken canlarından oldular

Niğde'de bisikletiyle aniden yola çıkan minik çocuğu kurtarmak isteyen Züleyha Aytaş 41 ve Nazmiye Özkul 61, arabanın çarpması neticeyi yaşamını kaybetti. Kaza sonrası kaçan sürücü her yerde aranıyor.

Kaza, ilçeye bağlı Bor Yolu Gözde Konutları önünde alana geldi. Züleyha Aytaş 41 ve Nazmiye Özkul 61, minik yaştaki bir çocuğun bisikletiyle aniden yola çıktığını görerek, çocuğu kurtarmak istedi.Küçük çocuğu kurtarmak isterken canlarından oldular
Bu sırada sürücüsü tanımlanamayan 06 CGS 281 plakalı araba, bayanlara çarparak, kaçtı.

: İlginize Sürükleyebilir 4 Eylül'de başlayacak... Genelge yayımlandı: Yurt dışından gelişlerde yeni kurallarHerkes soluğu sağlık kurumunda alıyor: Krup'a dikkatEzber bozan netice: 2 kat daha fazla!

Etraftakilerin ihbarı üzerine, kaza yerine sağlık ve polis ekipleri sevk edildi. Sağlık vazifelileri ilk müdahalenin ardından yaralı 2 bayanı Niğde Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırdı.Küçük çocuğu kurtarmak isterken canlarından oldularAytaş ile Özkul, sağlık kurumunda yapılan tüm müdahalelere karşın kurtarılamadı. Kazayla alakalı soruşturma başlatan polis, her yerde kaçan araba sürücüsünü arıyor.