Küçükçekmece’de inanılmaz görüntü: Otomobille merdivenden indi

Küçükçekmece’de inanılmaz görüntü: Otomobille merdivenden indi

Küçükçekmece’de sürücü metrobüsten inen yayaların kullandığı merdivenden arabasıyla indi. Kaldırımda bulunan bir motosiklet sebebiyle yoluna devam edemeyen sürücü motosikletin kaldırılmasıyla beraber

Hadise, geçtiğimiz hafta Küçükçekmece Yeşilova Semti 2605 Sokak'ta yaşandı. Caddede taşıtıyla ilerleyen adı bilinemeyen bir sürücü, caddenin sonuna geldiğinde merdivenleri fark ederek kısa bir vakit duraksadı. Sürücü, bir vakit sonra merdivenlerden inebileceğine karar vererek vasıtasını sürdü. O sırada merdivenlerden çıkmakta olan bir yaya ise karşısında merdivenlerden inen taşıtı görerek afallamışlığa uğradı ve geri çekildi.

MERDİVENLERDEN İNDİ MOTORU GÖRÜNCE DURDU

Vasıta sürücü merdivenler indikten sonra kaldırım üstünde park halinde bulunan bir motosikleti görünce taşıttan indi. Sürücü, hengameyi dinleyerek dışarı çıkan esnaflara “Motoru niçin koydunuz ben yoluma gideceğim?” diyerek tepki gösterdi. Esnaflar tarafından uysallaştırılan sürücü taşıtına bindirildi ve yoluna devam ettin.

Küçükçekmece’de inanılmaz görüntü: Otomobille merdivenden indi

ARABAYLA MERDİVENDEN İNDİĞİ ANLAR KAMERADA

Taşıtın merdivenlerden inişi, yayanın taşıtı görmesiyle beraber geri kaçması ve hiçbir şey olmamış gibi yoluna devam etmesi etrafta bulunan bir işyerinin güvenlik kameralarına yansıdı.

“MOTORU NİÇİN KOYDUNUZ BEN YOLUMA GİDECEĞİM”

Hadise sırasında orada bulananlardan Tarık Kavunluk, ”Tezgahtaydım şırdanları düzenliyordum. Birden ses çıktı. Eyvah dedim bir şey oldu. Araba şuradan alta indi. Önümüzde burada motorumuz var motorumuzu kurtaralım derken. Adam otomobilden indi hakaretlere başladı. Dedi ki motoru niçin koydunuz ben yoluma gideceğim. Bir şey var mı dostum dedim otomobilden indirdim polisi çağırdım. Polis geldi kişi de annesini çağırdı bindiler taşıta buradan hiçbir şey olmamış gibi basıp gittiler” dedi.