Küçükçekmece'de yangın paniği! Bavullarını alarak çıktılar

Küçükçekmece'de yangın paniği! Bavullarını alarak çıktılar

Küçükçekmece'de gece saatlerinde 3 katlı bir binanın çatısında henüz belirsiz bir sebeple yangın çıktı. Alevler kısa vakitte tüm çatıyı sararken, yandaki binanın çatısına da atladı. İhbar üzerine…

Yangın Küçükçekmece, Söğütlü Çeşme Mahallesi'nde gece saat 04.30 sıralarında çıktı. Edinilen bilgiye göre, 1. Bülent Sokak'ta bulunan 3 katlı bir binanın çatısından alevlerin yükseldiğini gören mahalle sakinleri gidişatı itfaiye, polis ve sıhhat takımlarına haber verdi. Bu sırada binanın çatısından yükselen alevler yandaki apartmanın çatısına da atladı. İhbar üzerine hadise yerine gelen itfaiye takımları alev alev yanan çatıya müdahale etti. Yangın çıkan apartmanda oturan yabancı tebaalı yurttaşların bavullarını da alarak caddeye çıktığı görüldü. 

Küçükçekmecede yangın paniği Bavullarını alarak çıktılar

ÇATI ALEV ALEV YANDI

Polis takımları etrafta tedbir alırken, sıhhat takımlarının da hazır beklediği görüldü. İtfaiye takımlarının çalışmasıyla yangın hakimiyet altına alındı. Yangın sonrası rastgele bir yaralanma ve can kaybı yaşanmazken her iki binanın da çatısında zarar alana geldi. Yangın bir yurttaşın cep telefonu kamerasına yansıdı. Görüntülerde binanın çatısının alev alev yandığı görülürken, itfaiye takımlarının da müdahale ettiği görülüyor. İtfaiye takımlarının çıkış nedenini incelediği yangınla alakalı soruşturma sürüyor.