Küslük bitti... Beste Açar ile İpek Açar barıştı

Küslük bitti... Beste Açar ile İpek Açar barıştı

NİLÜFER önceki akşam Bayhan Müzik organizasyonuyla düzenlenen N Kolay Harbiye Açıkhava Konserleri’nde sevenleriyle buluştu. Nilüfer’i izlemeye gelenler arasında merhum Kayahan’ın kızı Beste Açar ve eşi

'MÜZİĞİ BIRAKMAYI DÜŞÜNDÜM'

3 sene aradan sonra konser veren Nilüfer, sahneyi çok özlediğini söyledi ve ilave etti:

Küslük bitti... Beste Açar ile İpek Açar barıştı

“Pandemi nedeniyle üç sene ara vermiştim sahnelere. Şu an çok heyecanlıyım. Karşınıza çıkmak, iyi şeyler yapabilmek, beraber eğlenebilmek büyük mesullük. Hepinizi çok özlemişim. Bazen ‘Bu işleri vazgeçeyim’ diyorum. Ama sizi görünce bırakıyorum. Her konser öncesi böyle söylesem de konser sonrası sizin enerjiniz beni bundan vazgeçiriyor.” Nilüfer, Kayahan şarkılarını da seslendirmeden önce akılda müzisyeni andı: “Kayahan, eşi bulunamaz, tekrarlanamaz, benzeri yapılamaz şarkılara imzalaydı. Buradan onu beğenilerle anmak istiyorum.”
m Sayit DURMAZ

DARIL DEĞİLİZ ARTIK, SULHTUK

 Beste Açar, babasının daha önceki eşi İpek Açar’la alakalı suallere şu yanıtı verdi:

Küslük bitti... Beste Açar ile İpek Açar barıştı

“Hiçbir şey sonsuza kadar devam etmiyor, zaman ve şartlar değişiyor. Darıllığımız yok. Anlaşmazlık her zaman her yerde olur. Önemli olan onun karşısında sizin duruşunuz. Biz olgun insanlarız. Onu tanıdığımda 17 yaşındaydım. Onunla birlikte geliştik. En yakın dostumdu. Vefatlı dünya yarın ne olacağımızı öğrenmiyoruz. Biz sulhtuk. Bağışlamak büyüklüktür.”

Beste Açar, bir single çıkaracağını da duyurdu.