Kütahya'da koronavirüsle mücadelede yeni karar! Marketlerdeki bazı ürünlerin satışına kısıtlama

Kütahya'da koronavirüsle mücadelede yeni karar! Marketlerdeki bazı ürünlerin satışına kısıtlama

Kütahya'da, bütün kapanma sürecinde marketlerde besin ve paklik dışı bazı mahsullerin satışına, Şehir Hıfzıssıhha Heyeti kararıyla kısıtlama getirildi. Kararda pabuç, kırtasiye, züccaciye, nalbur…

Şehir Hıfzıssıhha Heyeti, 17 Mayıs pazartesi günü saat 05.00'e kadar sürecek bütün kapanma yarıyılında şehir genelinde alınması gereken ilave temkinleri değerlendirdi.

İlave temkinlere ait buluşmada alınan kararda, pabuç, kırtasiye, züccaciye, nalbur ve giyecek satan şirketler Şehir Hıfzıssıhha Heyeti kararı yönünde kapalı olduğundan, marketlerde bu mahsuller için alıcı yoğunluğu olabileceği belirtildi.

17 günlük tam kapanma bu akşam başladı Çalışma izni nasıl alınır.. Marketlerin çalışma saatleri kaça kadar.. İşte merak edilen soruların cevapları17 günlük bütün kapanma bu akşam başladı! Çalışma izni nasıl alınır?.. Marketlerin çalışma saatleri kaça kadar?.. İşte merak edilen suallerin yanıtları

ÖNLERİNE BANT ÇEKİLEREK SATIŞA KAPATILMASINA KARAR VERİLDİ

Bu istikamette, salgın tehlikesinin eksiltilmesi emeliyle sarih olan marketlerde pabuç, kırtasiye, züccaciye, nalbur ve giyecek satışı yapılan reyonların veya bu mahsullerin bulunduğu katların bütün kapanma sürecinin bitimine kadar önlerine bant çekilerek satışa kapatılmasına karar verildi.

Alınan karar, fotoğrafı yazıyla kentteki marketlere beyanname edildi.