Maltepe'de iğrenç olay! Apartman girişinde küçük kıza taciz iddiası 

Maltepe'de iğrenç olay! Apartman girişinde küçük kıza taciz iddiası 

İstanbul'un Maltepe kazasında akıllara durgunluk veren bir olay yaşandı. İddiaya göre 13 yaşında olan kız çocuğu, arkasından binaya giren kişinin tacizine uğradı. Saldırganın küçük kıza evinin…

Maltepe'de okuldan haneye dönen 13 yaşında olan kız çocuğunun, arkasından binaya giren kişinin tacizine uğradığı öne sürüldü. Küçük kızın çığlıkları üzerine apartman sakinlerini karşısında gören saldırgan hızla kaçtı. Polisin, saldırganı yakalamak için çalışmasını sürdürüyor.

Olay, Altayçeşme Semtinde evvelki gün saat 17.00 sıralarında oldu. İddiaya göre, okuldan dönen 13 yaşındaki talebe, evine gireceği sırada arkasından takip eden bir kişi taciz etmeye çalıştı. Saldırgan, öğrenciye evinin girişinde bir madde koklatmaya çalışınca kız öğrenci ile saldırganın arasında bir müddet itiş kakış yaşandı. Kız çocuğunun çığlıklarını duyan apartman sakinleri dışarı çıkarak vaziyete müdahale edince saldırgan olay yerinden kaçtı.  İhbar üzerine olay yerine polis ekipleri gönderildi. Polis ekipleri, etraftaki güvenlik kamera kayıtlarını incelemeye aldı. Ekipler görgü şahitlerin ifadeleri alınması için polis merkezine götürdü. 

Kız çocuğunun ifadesi Üsküdar Çocuk Şube Müdürlüğü'nde pedagog tarafından alındı. Olayla alakalı geniş çaplı tahkikat sürüyor.
Maltepede iğrenç olay Apartman girişinde küçük kıza taciz iddiası

Maltepede iğrenç olay Apartman girişinde küçük kıza taciz iddiası