Mehmet Ali Erbil'den Melike Öcalan açıklaması: Espri amaçlıydı yanlış anlaşıldı

Mehmet Ali Erbil'den Melike Öcalan açıklaması: Espri amaçlıydı yanlış anlaşıldı

Bir ödül merasiminde sunucu Melike Öcalan’a söylediği “Hoşlaşmışsın kız. Elimi değdirdiklerim meşhur oluyor ama sana değdiremedim” lafları tepki sürükleyen Mehmet Ali Erbil, Bebek’te görüntülendi. Ünlü

O LAFLARI TEPKİ ÇEKTİ       

İsmi son olarak internet fenomeni Ece Ronay’ı taciz ettiği iddialarına karışan Mehmet Ali Erbil, bu kere bir ödül merasiminde gecenin sunucusu Melike Öcalan’a söylediği laflarla tepki geçti. Şovmen sahneye çıktığında Öcalan’a “Hoşlaşmışsın kız. Elimi değdirdiklerim meşhur oluyor ama sana değdiremedim” dedi.

Mehmet Ali Erbilden Melike Öcalan açıklaması: Espri amaçlıydı yanlış anlaşıldı

BENİM HER ZAMANKİ HALİM      

Bebek’te görüntülenen Erbil, mevzuyla alakalı “Benim her zamanki halim. Mizah emelli yapılan bir şeydi, yanlış anlaşıldı” dedi. Erbil, “Melike Hanım’la hadiseden sonra konuştunuz mu” sualine de “Nasıl görüşeyim telefon numarası dahi yok” diye cevap verdi.

NE OLMUŞTU?

Mehmet Ali Erbil, geçtiğimiz günlerde asıllaşan bir ödül merasimine katıldı. Ödül vermek için sahneye çıkan Mehmet Ali Erbil ve gecesinin sunucusu Melike Öcalan, arasında yaşanan diyalog herkesi donakalttı.

Erbil, programın sunucusu Melike Öcalan’a yönelerek, “Çok hoşlaşmışsın sen. Elimi değdirdiğim herkes meşhur oluyordu. Bir sana değdiremedim elimi” ifadelerini kullandı.

Kendisine yöneltilen bu lafların ardından Melike Öcalan'dan tepki gecikmedi. Öcalan, “Ben şoktayım. 20 yıldır başıma böyle bir şey gelmedi” laflarıyla Erbil'e karşılık verdi.