Mehmet Sepil açıkladı: Göztepe’nin devir işlemleri sürüyor

Mehmet Sepil açıkladı: Göztepe’nin devir işlemleri sürüyor

Göztepe Spor Kulübü sahibi Mehmet Sepil, kulübün Sports Republic işletmesine devri için meşru çalışmaların devam ettiğini ve profesyonel futbol ekibinin gelecek sezon hazırlıklarının tasarılı bir biçimde

Spor Toto Süper Lig’de küme düşen ve gelecek sezon Spor Toto 1. Lig’de çaba edecek olan Göztepe’de, kulübün devri için kulüp sahibi Mehmet Sepil, Sports Republic işletmeyi sahibi Rasmus Ankersen ile 15 Haziran 2022 tarihinde ön protokol imza atmıştı. Kulübün paylarının yüzde 70'ini devredecek olan Mehmet Sepil, devam eden harekâtlar hakkında yazılı bir açıklama yaptı.

"Meşru çalışmalar devam etmektedir"

Mehmet Sepil, açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

"Sports Republic ile yapılan ortaklık görüşmeleri sonucunda; 15 Haziran tarihinde ön protokol imza atılmıştır. Ortaklık sürecine ait meşru çalışmalar devam etmektedir. Öbür yandan Göztepe Spor Kulübü profesyonel futbol ekibinin önümüzdeki sezon hazırlıkları tasarılı bir biçimde yürütülmektedir."

Bursaspor’un en kıymetli futbolcusu Tuğbey Akgün!

Yeni sezonda TFF 2. Lig’de çaba edecek olan Bursaspor’un piyasa kıymeti azami futbolcusu Tuğbey Akgün oldu. 19 yaşındaki futbolcunun mevcut kıymeti 500 bin Euro.

Spor Toto 1. Lig’den TFF 2. Lig’e gerileyen Bursaspor’un piyasa kıymeti oldukça gerilerken, futbolcuları içinde çıkış tutan en ehemmiyetli ad Tuğbey Akgün oldu. Yabancı oyuncularını tek tek kaybeden yeşil-beyazlı ekip, deneyimli bir kaç adla da yollarını ayırmak zorunda kaldı. Bursaspor’un an itibariyle piyasa kıymeti azami oyuncusu Tuğbey Akgün oldu. Transfermarkt’ın bilgilerine göre 500 bin Euro kıymeti bulunan 19 yaşındaki futbolcuyu, Berat Altındiş 375 bin Euro takip ediyor.

Mehmet Sepil açıkladı: Göztepe’nin devir işlemleri sürüyor

Altınordu sezonu açıyor

Altınordu, 2022-2023 sezonu için sahaya iniyor. Kırmızı-lacivertliler, 27 Haziran Pazartesi günü yeni sezon hazırlıklarına başlayacak.

Spor Toto 1. Lig takımlarından Altınordu, 2022-2023 sezonunun ilk çalışmasını 27 Haziran Pazartesi akşamı reelleştirecek. Geçen sezonun bitimine bir hafta kala Hüseyin Eroğlu’nun yerine teknik direktörlüğe dayanakçısı Ufuk Kahraman’ı getiren kırmızı-lacivertli ekip, sezonun ilk çalışmasını İsmet Orhunbilge Kuruluşları’nde medyaya sarih idmanla yapacak. İdman evvelinde Başkan Seyit Mehmet Özkan’ın, Beytullah Baliç Kampüsü’nde oyuncularla bir araya geleceği açıklandı.

Altınordu, 15’i Öz Kaynak Sistemi’nden yetişen, toplam 25 oyuncu ile sezon çalışmalarına başlayacak. Ekibin, hazırlık maçlarının programı ise henüz netleşmedi.

Mehmet Sepil açıkladı: Göztepe’nin devir işlemleri sürüyor