Mersin'de dehşete düşüren görüntü! Köpeği böyle sürükledi

Mersin'de dehşete düşüren görüntü! Köpeği böyle sürükledi

Mersin'de bir şahıs, elektrikli bisikletinin arda bağladığı cadde köpeğini çekti. O anları kaydolan bir sürücü polisi arayarak ihbarda bulundu. Tutulan bisiklet sürücüsü Suriye tebaalı Alali…

Hadise, sabah saatlerinde merkez Toroslar ilçesi, Yalınayak Semti otoban yan irtibat yolunda alana geldi. Bölgede arabasıyla izleyen bir sürücü, bir şahsın elektrikli bisikletinin arda bağladığı cadde köpeğini çektiğini gördü. Cep telefonunun kamerasıyla o anları kaydolan sürücü, polisi arayarak ihbarda bulundu.

Kamera görüntüsü ve etraftaki mobese kameralarının araştırılması neticeyi kuşkuluyu tutan polis, bisiklet sürücüsünün Suriye tebaalı Alali A, olduğunu tanımlayıp '5199 Rakamlı Hayvanları Koruma Kanunu'na göre hayvana işkence etmekten bin 33 TL para cezası uyguladı.

Yaralanan cadde köpeği, Mersin Megakent Belediyesi Geçici Bakımevi ve Rehabilitasyon Merkezi'nde rehabilitasyon altına alındı.

Mersinde dehşete düşüren görüntü Köpeği böyle sürükledi

: İlginize Sürükleyebilir Flaş yeni aşı açıklaması! Tarih verdilerAdana'da infial yaratan görüntüler! Balkonda tekme ve yumrukla saldırdıKiliseye büyük hürmetsizlik! Yer: Kadıköy...