Merve Boluğur: Sesimle oynanmış abartıldı biraz

Merve Boluğur: Sesimle oynanmış abartıldı biraz

Yıldız Tilbe’nin Alaçatı sahnesinde yeni şarkısını canlı seslendiren Merve Boluğur, makûs tenkitleri önem vermediğini söyledi. Boluğur, “Özgüvenli biriyim. Orada sesimle azıcık oynanmış bence. Basmakalıpta

Oyunculuğunun ardından müzik dünyasına adım atan Merve Boluğur evvelki gün aranjör Mert Aydın’la Zorlu’da buluştu.

Aydın’la baş başa yemek yiyen Boluğur, “Bugün aranjörüm aynı zamanda iş yaptığım Mert Aydın’la görüştük. Yeni bir şarkı daha yapacağız allahın izniyle. Hazırlıklar başlayacak” dedi.

Geçen haftalarda Yıldız Tilbe’nin Alaçatı sahnesine misafir olan ve “Şşşşttt” isimli şarkısını ilk kere canlı seslendiren Boluğur tenkitlere de cevap verdi.

'Seneler sonra otobüse bindim, beni tanımasalar hoş olacaktı'Hürriyet LogoHürriyet.com.tr

ARTIK OYUNCULUK YAPMAYACAĞIM

Boluğur, negatif yorumlar için “Çok da fifi. Benim için hoşlanılmak ve sevilmemek çok ehemmiyetli değil. Zira ehemmiyetli olan kendi hayallerimi reelleştirmek” dedikten sonra sesiyle oynandığını iddia etti:

Merve Boluğur: Sesimle oynanmış abartıldı biraz

“Özgüvenli biriyim. Orada sesimle azıcık oynanmış bence. Banalde de beğeniyorum sesimin rengini. Mübalağa Etilmiş azıcık diye düşünüyorum. Yıldız Tilbe’nin sahnesine çıkıyor olmak, benim için onur verici. Onun şarkımla alakalı yorumunu dinlemedim.”

Boluğur artık oyunculuk yapmayacağını da açıkladı: “Oyunculuk yapmayı düşünmüyorum. Müzik beni çok heyecanlandırdı. Kalbim ‘bunu yap’ diyor. O surattan oradan devam edeceğim.”