MHP Genel Başkanı Bahçeli'den Anneler Günü mesajı

MHP Genel Başkanı Bahçeli'den Anneler Günü mesajı

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli, ''Bugün Anneler Günü. Gerçeğinde tam günler annelerin olmalıdır. Her anne hoştur, her anne özeldir, her anne sıcaklığın özüdür, her anne fedakarlığın

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin Anneler Günü dolayısı ile Twitter'dan paylaştığı ileti şu biçimde:

Sevgi iki şahsa yoksuldur: Bunlardan birisi onu anlatan ve aktaran, değişiği ise onu kavrayan ve vicdanında taşıyandır. Vicdanda olanın surata vurması, yüzde bulunanın dilden akması mukadderdir. Anne demek solmayan sevgi demektir. Anne demek silinmeyen fazilet, feragat demektir.

Bugün Anneler Günü. Gerçeğinde tam günler annelerin olmalıdır. Her anne hoştur, her anne özeldir, her anne sıcaklığın özüdür, her anne fedakarlığın ve acımanın övüncüdür. Annesiz hayat, hayatsız insan muhal bir hayaldir. Anne gönül dünyamızın, fani ömrümüzün gülzarıdır.

En başta şehit analarımız olmak üzere, ülkemin tüm muhterem annelerinin Anneler Günü’nü kutluyor en iyi dileklerimle beraber saygılarımı sunuyorum. Anneler üzülmesin, anneler kırılmasın, anneler mahzun olmasın. Zira onlar itimattır, faydadır, cennetin müjdeleridir.