Minik Ayşenur'un ölümünde yeni gelişme: Anne ve dayı tutuklandı!

Minik Ayşenur'un ölümünde yeni gelişme: Anne ve dayı tutuklandı!

Burdur’da 3 yaşındaki Ayşenur’un kuşkulu vefatının ardından nezaretine alınan anne ve dayısı tutuklandı. Ayşenur’un babası, annesi ve anneannesinin ikinci eşinden Deoksirübo Nükleik Asit misali alınacak.

Burdur’da alana gelen vakada 3 yaşındaki Ayşenur K., kendisini sabah uyandırmak isteyen annesine rastgele bir tepki vermedi. Bunun üzerine anne Kader K.’nın ihbarıyla adrese hoşlank edilen sağlık ekipleri minik Ayşenur’un hayatını yitirdiğini tanımladı. Gidişatın kuşkulu bulunması üzerine anne Kader K., ve dayı Hızır Tunç Ç, nezaretine alındı. Dayı Hızır Tunç Ç, emniyetteki ifadesinde, Ayşenur’un gece ses çıkartarak hengame oluşturduğunu ve bu sebeple tekme attığını itiraf etti. Emniyetteki operasyonlarının ardından anne Kader K., ve dayı Hızır Tunç Ç., kuşkulu, anneanne Yüksel K., ise tanık sıfatıyla adliyeye hoşlank edildi.

ANNE VE DAYI TUTUKLANDI, ANNEANNENİN İKİNCİ EŞİNDEN Deoksirübo Nükleik Asit MİSALİ İSTENDİ

Savcılık sorgusunun ardından mahkemeye çıkarılan anne Kader K., ve Ayşenur’u hırpaladığını itiraf eden dayı Hızır Tunç Ç., çıkarıldıkları mahkemece tutuklandı. Kader K., ve Ayşenur’un babası olduğunu belirten ve bir vakit Kader K., ile dini nikahlı konutlu kalan Erdi Karadeniz’den Deoksirübo Nükleik Asit misali istendi. Davada alakanç bir büyüme yaşanarak, anneannenin ikinci eşi olan Erdoğan Kazık’tan da Deoksirübo Nükleik Asit misali istendi. Popülasyon kayıtlarına göre minik Ayşenur’un babası, anneannesinin ikinci eşi olan Erdoğan Kazık olduğu bilindi.

Minik Ayşenurun ölümünde yeni gelişme: Anne ve dayı tutuklandı