Miras kavgası kanlı bitti!

Miras kavgası kanlı bitti!

Sakarya'nın Erenler ilçesinde, Yavuz Şanlı, servet sorunu sebebiyle aralarında husumet bulunan amcası, yengesi ve kuzenini silah ile ateş ederek öldürdü.

Aralarında servet sorunu sebebiyle husumet bulunan amca çocukları Gökhan Şanlı ile Yavuz Şanlı arasında kahvehanede tartışma çıktı. Araya girenler amca çocuklarını yatıştırırken, kuzenler kahvehaneden ayrıldı.

Amcası ve kuzeninin evini basan Yavuz Şanlı, bahçedeki amcası Saffet Şanlı ve yengesi Nuran Şanlı’ya ateş etmeye başladı. Bu sırada sesi dinleyerek dışarı çıkan Gökhan Şanlı’yı da vuran Yavuz Şanlı, daha sonra arabasına binerek olay yerinden kaçtı.

İhbar üzerine olay yerine gelen sağlık takımı, Saffet Şanlı ve Nuran Şanlı’nın hayatını kaybettiğini tespit etti. Ağır yaralanan Gökhan Şanlı ise Sakarya Eğitim ve Araştırma Sağlık Kurumuna kaldırıldı. Konutlu ve 3 çocuk babası Gökhan Şanlı da sağlık kurumunda yapılan tüm müdahalelere karşın kurtarılamayarak hayatını yitirdi. Olayın ardından kaçan ve yaşanan müzakere sırasında aldığı darbelerle yaralanan Yavuz Şanlı ise tutularak nezaretine alındı.
Miras kavgası kanlı bitti
BİR AY EVVEL DE OLAY ÇIKMIŞ

5 Mayıs günü alana gelen olayda ise kardeşler Saffet Şanlı ve Salih Şanlı arasında müzakere çıktı. Kavgayı ayakarsu için araya giren Saffet Şanlı’nın eşi Nuran Şanlı, Salih Şanlı’nın silahından çıkan mermiyle bacağından yaralandı. Nuran Şanlı rehabilitasyona alınırken, Salih Şanlı ise nezaretine alındı. Salih Şanlı çıkarıldığı duruşma tarafından konut mapusu cezasına çarptırıldı.