Müge Anlı ile Şinasi Yüzbaşıoğlu'nun nikah tarihi belli oldu!

Müge Anlı ile Şinasi Yüzbaşıoğlu'nun nikah tarihi belli oldu!

Müge Anlı, Şinasi Yüzbaşıoğlu ile konutluluk kararı aldığını açıklamıştı... Çiftin nikah tarihi belirli oldu.

'EVLENMEYE KARAR VERDİM'

Gazeteci Müge Anlı, bir vakittir beraber olduğu İstanbul Asayiş Şube Müdürü Şinasi Yüzbaşıoğlu ile konutluluk kararı aldı.

Anlı, kararını kendi ismini taşıyan programın canlı yayınında verdi.     

Müge Anlı "Bugün kendimle alakalı bir haber vereceğim. Hakikatinde cuma günü verecektim bu haberi ama o kadar palavra yanlış haberler çıkıyor ki... Ben zati hiçbirine yanıt vermem. Hiç muhatap almıyorum kimseyi kendime. Siz beni izliyorsunuz, makûs yazanlara söylüyorum yazıyorsunuz. Sizi okumuyorum! Cuma günü vermeyi düşünüyordum bu haberi ama bugün vermeyi daha uygun gördüm. Sevgili arkadaşlar beni senelerce konutunuzda davetli etmekle kalmadınız, ailenizin bir ferdi olarak da kabul ettiniz. Bu surattan da kendimle alakalı sizleri de çok mutlu edecek bir haberi ilk ağızdan dinlemenizi istedim. Evlenmeye karar verdim. Herkes evleniyor çok mübalağa etecek bir şey yok bence ama mutlu olacağınızı öğreniyordum. Dualarınızı almak istedim. Müstakbel damadınızın ismini de açıklayayım. O mu, bu mu, şu mu olmasın. Müstakbel damadınızın ismi Şinasi Yüzbaşıoğlu. Kendisi devlet memuru. Çok da saygı dinlediğim bir işi var. Siz her zaman benim özel hayatıma saygı duydunuz. Bu kararıma da saygı dinleyeceğinize, mutluluğum için de dua edeceğinize bellim." dedi.

Müge Anlı ile Şinasi Yüzbaşıoğlunun nikah tarihi belli oldu
Haberin ardından Müge Anlı'nın yol dostları Şevki Sözen ve Rahmi Özcan ünlü sunucuyu tebrik ettiler. 

TARİH BELİRLİ OLDU

2.Sayfa'nın haberine göre geçtiğimiz günlerde yakın arkadaşları Zahide Yetiş ve Zuhal Topal'ın da katıldığı bir kına gecesi yapan Müge Anlı, 25 Haziran Cumartesi günü nikah masasına oturacak.

Çift, aile arasında hakikatleşecek sade bir merasim ile evlenecek.

Müge Anlı ile Şinasi Yüzbaşıoğlunun nikah tarihi belli oldu

Müge Anlı'nın müstakbel eşi Şinasi Yüzbaşıoğlu, 4. sınıf emniyet müdürü olarak İstanbul Asayiş Şube Müdürü olarak görev almaktadır.