Müge Anlı'da Osman Büyükşen olayında flaş gelişme... Programın başında böyle açıkladı

Müge Anlı'da Osman Büyükşen olayında flaş gelişme... Programın başında böyle açıkladı

Konutlarında katledilen anne ve babasının katilinin bulunması isteyen Dr. Osman Büyükşen, Müge Anlı'nın programına müracaat etmiş ve yaşananları anlatırken asap krizi geçirmişti. Osman Büyükşen'in…

Annesiyle babasının cinayetinde iki kardeşi kuşkulu olan Dr. Osman Büyükşen, üç yıldır çözülemeyen cinayetin failleri bulunması için Müge Anlı ile Tatlı Sert programına müracaat etti.

PROGRAMDA ASAP KRİZİ GEÇİRMİŞTİ

Programda günlerdir konuşulan Büyükşen çiftinin cinayetinde oğulları Osman Büyükşen gözyaşlarına egemen olamayıp hadiseyi soruşturan jandarmaya da savcıya da başkaldırı etmişti. Cinayetin şahidi olan kız kardeşini de ortaya atarak asap krizi geçiren Büyükşen'i Müge Anlı durgunlaştırmıştı.

MÜGE ANLI BUGÜN İYİ HABERİ VERDİ: ÖZEL TAKIM HEYETTİ

Dr. Osman Büyükşen'in başkaldırıyı bugün karşılık buldu ve iyi haberi Müge Anlı verdi. Müge Anlı, programında açılışında Osman Büyükşen'e "Senin suratını güldürecek bir haberim var. Osman Büyükşen başkaldırı etmişti, neden anne-babamın katili 3 yıldır tutulamadı demişti. Canlı yayınımızda yaptığı çağrı karşılık buldu. Bir özel takım heyetti" dedi.

Son dakika: Osman Büyükşen olayında flaş gelişme... Müge Anlı programın başında böyle açıkladı

"TÜRKİYE'NİN DEĞİŞİK ŞEHİRLERİNDEN TOPLANDILAR"

Müge Anlı, "Jandarma Genel Komutanlığı, konutlarında katledilen Necla ve Metin Büyükşen çiftinin katil ya da katillerinin ortaya çıkarılması için 10 tecrübeli dedektifi bir araya getirdi, özel bir takım kurdu. Türkiye'nin değişik şehirlerinden toplanan JASAT dedektifleri, Türkiye'nin konuştuğu çifte cinayetin çözümü için destek verecek" ifadelerini kullandı.

Osman Büyükşen ise "Makul ve manalı şeyler istedim ama sesimi duyurmakta azıcık zorlanıyordum. Bundan dolayı size çok teşekkür ediyorum. Allahın İzniyle bundan sonraki süreçte süratli bir biçimde cinayetin çözümü için gerekenlerin yapılacağına inanıyorum" dedi.

DR. OSMAN BÜYÜKŞEN KİMDİR?

17.01.1988 tarihinde Konya'nın Karatay ilçesine bağlı İsmil Kasabası'nda doğdu.

İlkokulu İsmil Cumhuriyet İlkokulu'nda, orta öğrenimini 23 Nisan Dominantlık Ortaokulu'nda, lise öğrenimini Meram Anadolu Lisesi'nde bitirdi.

Afyon Kocatepe Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde 2006-2012 seneleri arasında öğrenim gördü.

İstanbul Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde uzmanlık eğitimini bitirerek 2019 seneyi nisan ayında Çocuk Sıhhati ve Hastalıkları Uzmanı oldu.

01.08.2019 tarihi itibariyle Cizre Devlet Hastanesi'nde misyon yapmaktadır.