Nefeslerin tutulduğu bölümde Ceylin tehlikede! Yargı'da neler oldu

Nefeslerin tutulduğu bölümde Ceylin tehlikede! Yargı'da neler oldu

Kanal D’nin, Ay Üretim imzalı dizisi Yargı yayınlanan 31’inci kısmı ile doruğa oturdu.

Ilgaz ve Ceylin’in vicdanları burkan ayrılığının izleyenleri derinden etkilediği kısımda Serdar’a dair kuşkular giderek arkasıydı. Egemenin ardından Modern’ın da zehirlenerek can verdiği kısımda okun ucu bu sefer de Ceylin’i gösterdi. Büyük bir riskle burun buruna gelen Ceylin’e ne olacağı şimdiden merak mevzusu oldu.

Ilgaz ve Ceylin’in boşanmaya karar verdikleri kısımda ikilinin ayrılık konuşması izleyenlere duygusal dakikalar yaşattı. Zafer’in öldürüldüğü yerdeki kamera kayıtlarında Serdar’ın görülmesi ve Serdar’ın HTS kayıtlarının Zafer’in taşındığı tüm yerlerle eşleşmesi, onun üzerindeki kuşkuları giderek artırdı. Cezaevinden sonra ortadan kaybolan Serdar’ın yerleştirildiği otel Tuğçe, Parla ve Merve’nin destekleriyle bulunsa da Serdar çoktan otelden kaçırılmıştı. Yekta, Serdar’ı korkutmak için adliyeye getirirken Yekta’nın üzerinde kurduğu baskıyla Serdar, Zafer’i kendisinin öldürdüğünü Yekta’ya itiraf etti. Yekta, Serdar’ın itirafıyla birlikte onu apar topar adliyeden uzaklaştırmak istese de Pars’ın ikiliyi görmesi “Serdar için yolun sonu mu geldi?” sualini uslara getirdi. Ilgaz ve Derya’nın baktığı dosyayla alakalı gizem ise giderek arkasıydı. Modern’ı görmeye giden Ilgaz ve Ceylin, kısa bir vakit sonra Modern’ın da dominant gibi zehirlenerek öldürülmesiyle korkuya düştü. Modern’ın geçmişte suçlandığı cinayet olayındaki kurbanın ailesinden şüphelenen Ilgaz, o davada Modern’ı korunan Ceylin’in de başına bir şey gelmesinden evham duydu. Solukların yakalandığı kısımda kendisini İnci olarak Ceylin’e tanıtan kadının o davadaki kurbanın ablası Yeşim olduğunun anlaşıldığı anlarda tansiyon iyice yükseldi. Ceylin’in Yeşim’in yanında vazgeçtiği su şişesinden içip içmeyeceği soluk kesen dakikalara neden olurken zaman sıçramasının yaşandığı kısımda Ceylin’in yargılandığı cinayete dair detaylar ise hala gizemini gözetiyor.

 

Nefeslerin tutulduğu bölümde Ceylin tehlikede Yargıda neler oldu

Sema Ergenekon’un kaleminin Ali Bilgin’in rejisiyle buluştuğu ‘Yargı’nın kadrosunda Kaan Urgancıoğlu ve Pınar Deniz ile birlikte Hüseyin Avni Danyal, Uğur Polat, Cezmi Baskın, Mehmet Yılmaz Ak, Zeyno Eracar, Uğur Aslan, Arda Anarat, Şükran Ovalı, Pınar Çağlar Gençtürk, Başak Gümülcinelioğlu, Nilgün Türksever, Onur Özaydın, Özlem Çakar Yalçınkaya, Beren Nur Karadiş, Zeynep Atılgan ve Merve Ateş yer alıyor.

‘Yargı’ yeni kısmıyla her pazar akşamı saat 20.00’de Kanal D’de…