Nursel Ergin’den samimi açıklamalar… “Gelin ve kayınvalidelerle aram çok iyidir, özellikle kayınvalidelere bayılıyorum.”

Nursel Ergin’den samimi açıklamalar… “Gelin ve kayınvalidelerle aram çok iyidir, özellikle kayınvalidelere bayılıyorum.”

Kanal D’nin efsane müsabaka programı Gelinim Mutfakta, hafta içi her gün yeni kısımları ile ekrana gelmeye devam ediyor.

Uzun bir aradan sonra Gelinim Mutfakta ile izleyici karşısına çıkan Nursel Ergin, coşkusunu şu laflarla anlattı: “Gelin ve kaynanalarla aram çok iyidir, özellikle kaynanalara bayılıyorum. Ben işimi aşkla yapıyorum. Buda izleyicilerimize geçmiş olacak ki bir hafta misafir olarak davet edildiğim programın aralıksız sunucusu oldum. Ayrıca, Kanal D benim ilk yemek programımı yaptığım kanalım. O surattan kendimi burada çok konforlu seziyorum. Umuyorum ki bizim programı sürüklerken sezdiğimiz duygular izleyiciye geçer ve çaylarına, kurabiyelerine neşeyle eşlik ederiz.” dedi.

 Gelinim Mutfakta yeni kısımları ile hafta içi her gün Kanal D’de…

Nursel Ergin’den samimi açıklamalar… “Gelin ve kayınvalidelerle aram çok iyidir, özellikle kayınvalidelere bayılıyorum.” Nursel Ergin ağlamaktan programı sunamadı!Kanal D'nin alakayla izlenen müsabakası Gelinim Mutfakta, Nursel Ergin'in sunumuyla ekrana geldi. Gelin ve kayınvalide arasında yaşanan münazara Nursel Ergin’i gözyaşlarına boğdu.daha fazla video içinNursel Ergin ağlamaktan programı sunamadı!