Obama'dan ezber bozan UFO sözleri

Obama'dan ezber bozan UFO sözleri

Eski Amerika Birleşik Devletleri Başkanı Barack Obama, son yarıyılın trend mevzusu UFO'lar ile alakalı yeniden çok konuşulacak açıklamalara imzalaydı.

Son yarıyılda sızan görüntüler ile gündemde olan UFO'lar ile alakalı bir Obama'dan yeniden çok konuşulacak bir açıklama geldi.

The Ezra Klein Show'da Ezra Klein'a konuşan Obama, 'uzaylıların varlığı kanıtlanırsa ne olur' sorusuna cevap verdi.

44'üncü Amerika Birleşik Devletleri Başkanı dünya dışı hayata dair somut ispatların küresel cemiyeti esastan değiştireceğini savundu.

Son dakika haberleri: Dünya bu iki itiraf ile çalkalanıyor... Kovid-19un laboratuvardan çıktığı kanıtlandı mı İşte en kötü senaryoSon dakika haberleri: Dünya bu iki itiraf ile çalkalanıyor... Kovid-19'un laboratuvardan çıktığı ispatlandı mı? İşte en makûs senaryo

Böyle bir gidişatta kendi siyasi görüşünde bir farklılık yaşanmasını beklemediğinin altını çizen Obama şu ifadeleri kullandı;

'Böyle bir gidişatta silahlanmaya daha fazla tüketme yapmamamız gerektiği mevzusu gündeme gelebilir. Yeni dinler ortaya çıkar. Kim öğrenir ne cins münazaralara gireriz.'

Geçtiğimiz haftalarda Obama, hükümetin açıklayamayacağı UFO gözlemleri olduğunu doğrulamış ve 'Bütün olarak ne olduklarını öğrenmiyoruz' demişti.

Obama'ya 51'inci Bölge ve orada uzaylı varlıklarının saklandığı doğrultusundaki iddialar da sorulmuş eski başkan uzaylıların ve uzay gemilerinin saklı bir deposu olduğuna dair uzun süredir devam eden söylentileri şaka yollu bir biçimde yalanlamıştı.

Obama mevzu ile alakalı yaptığı açıklamalarda 'İşin doğrusu şu; semanda nesnelerin görüntüleri ve kayıtları var ve biz onların bütün olarak ne olduklarını öğrenmiyoruz.' ifadesini kullanmıştı.

Pentagon'un internette viral olan UFO görüntülerini kabul etmesi sonrası evvel eski Amerika Birleşik Devletleri Başkanı Obama daha sonra Beyaz Saray'dan çok konuşulacak açıklamalar gelmişti.

Bir muhabirin son yarıyılda Amerika Birleşik Devletleri hava sahasında UFO görüldüğüne ait hazırlanan istihbarat raporuna işaret etmesi üzerine Beyaz Saray Sözcüsü Jen Psaki 'Belirlenen ya da belirlenemeyen hava vasıtaları tarafından hava sahamıza müteveccih ihlalleri ciddiye alıyoruz.' ifadelerini kullanmıştı.

Psaki, söz mevzusu istihbarat raporunu da ciddiye aldıklarını ve raporu beklediklerini kaydolmuştu.

BU VİDEO İLGİNİZE SÜRÜKLEYEBİLİR

Pentagon’un eski UFO şefi CNN TÜRK’E konuştudaha fazla video için