Okula gitmek için evden çıkan liseli Songül'den haber alınamıyor

Okula gitmek için evden çıkan liseli Songül'den haber alınamıyor

Manisa'da mektebe gitmek için konuttan çıktıktan sonra ortadan kaybolan lise talebesi Songül Yoluk'tan 16, 9 gündür haber alınamıyor. Yoluk’un babası Tacettin Yoluk 50, "Yaşamından kaygı ediyoruz.…

Şehzadeler ilçesi Kazım Karabekir Mahallesi'nde yaşayan İsmet İnönü Kız Teknik ve İş Lisesi 10'uncu sınıf talebesi Songül Yoluk, 30 Mart günü mektebe gitmek için saat 13.00 sıralarında konuttan çıktı. Akşam konuta dönmeyen Yoluk’a erişemeyen aile, Şehir Emniyet Müdürlüğü Çocuk Şube Müdürlüğü'ne giderek vaziyeti bildirdi. Takımlar Songül Yoluk için arama çalışma başlatırken, şu ana kadar rastgele bir netice alınamadı.

5 çocuk babası inşaat emekçisi Tacettin Yoluk, kızı Songül’şöhret yaşamından kaygı ettiklerini söyledi. Songül'e konuta dönmesi çağrısında bulunan Yoluk, "Geçtiğimiz hafta salı günü Songül konuttan dışarı çıkıyor. Gittiği günden bu yana da kendisinden haber alamıyoruz. Songül'şöhret yaşamından kaygı ediyoruz. Lütfen kızım neredeysen emniyet birimlerini arayarak yerini bildir, bizi ara. Yaşamından kaygı ediyoruz. Lütfen kendini de bizi de sefil etme. Allah rızası için evine dön. Tek başına olmadığından netlikle muhakkağım. Sen bunu yapacak kapasitede bir çocuk değilsin. Ben çocuklarımın mizacını çok iyi öğrenen bir insanım. Sen konutu terk edip gidecek bir insan değilsin" diye konuştu.

Okula gitmek için evden çıkan liseli Songülden haber alınamıyor