On Numara çekilişi saat kaçta? 31 Mayıs On Numara çekiliş sonuçları millipiyangoonline.com'da

On Numara çekilişi saat kaçta? 31 Mayıs On Numara çekiliş sonuçları millipiyangoonline.com'da

On Numara çekilişi 31 Mayıs Pazartesi günü bahtlılarını aramaya devam ediyor. Ulusal Piyango'nun tertip ettiği kader oyunlarından On Numara, bu akşam noter huzurunda yapılacak çekiliş ile kaderlisini…

On Numara çekilişi 31 Mayıs Pazartesi günü bahtlılarını aramaya devam ediyor. Ulusal Piyango'nun tertip ettiği kader oyunlarından On Numara, bu akşam noter huzurunda yapılacak çekiliş ile kaderlisini bulacak. Haftanın ilk On Numara çekilişi evveli kuponlarını yatıran yurttaşlar çekiliş saatine odaklandı. Peki, On Numara çekilişi saat kaçta?

Ulusal Piyango TV Youtube kanalından ve hurriyet.com.tr'den canlı olarak yayınlanan çekilişin neticeleri 20:00'da emin olacak.

On Numara çekilişleri Pazartesi ve Cuma günleri olmak üzere haftanın 2 günü tertip ediliyor.

ON NUMARA NASIL OYNANIR?

On Numara, 1 ila 80 dahil arasındaki on sayının gizeme korunmaksızın doğru hipotez edilmesinden oluşur.

Bir reyin kombinasyonu, 1 ila 80 dahil arasındaki on sayıdan oluşur.

Tek bir reyin kombinasyonunun sütun fiyatı 2 TL’dir. Asgari oynama meblağı tek bir reyin kombinasyonun sütun fiyatına denktir.

Kazanan kombinasyon, 1 ila 80 dahil arasındaki sayılardan çekilen yirmi iki sayıdan oluşur. Her çekilişte, çekilen her bir sayı tekerrür çekilişe dahil edilmeden yirmi iki adet sayı çekilir. Sisal Kader sistemi sayesinde her bir çekiliş hipotez edilemez olup her kombinasyonun çıkma ihtimali aynıdır.