On Numara sonuçları açıklandı! On Numara sonuç ekranı millipiyangoonline'da

On Numara sonuçları açıklandı! On Numara sonuç ekranı millipiyangoonline'da

On Numara çekilişi saat 20:00’da hakikatleştirildi. Ulusal Piyango TV Youtube kanalından ve hurriyet.com.tr'den canlı olarak yayınlanan On Numara çekilişinin neticeleri millipiyangoonline'da açıklandı.

Çekilişin sona ermesinin ardından neticeler Millipiyangoonline.com adresinden yayınlandı.

ÇEKİLİŞ SONUÇLARINI BİLMEK İÇİN TIKLAYINIZ

ON NUMARA'NIN KURALLARI

Bir sütunda 80 numara bulunmaktadır. 80 numaradan 10 tanesi işaretlenir.

Bir veya birden fazla sütun oynanabilir.

Tek sütun fiyatı 2 TL’dir.

Sen Seç!

Sen Seç özelliği ile sütundaki numaralarınızı reyin konsolü üzerinden kendiniz seçebileceğiniz gibi, Gelişigüzel sayılar'dan da oluşturabilirsin.

Satış noktalarımızda satılan On Numara oyunu için kuponunu kendisi doldurmak istemeyenler için geliştirilen bu özellikle, sütun altındaki SEN SEÇ paketçiği işaretlenir ve gelişigüzel 10 numara ile bahtlı kupon oluşur.

Sistem Oyunu!

Sistem oyunu; çoklu reyin kombinasyonları geliştirir. Bir sütunda 10’dan fazla numara işaretlenirse, sistem ondan fazla seçilen numaralarla oluşturulabilecek tüm kombinasyonları ayrı sütunlar halinde oluşturur. En fazla 15 numara işaretlenebilir.

Çoklu Çekiliş!

Çoklu Çekiliş alternatifi işaretlenerek birden fazla çekilişe katılınabilir.

İptal

Doldurduğun sütunu oynamaktan bırakılırsa alakalı sütunun altındaki iptal paketçiği işaretlenerek, sütun iptal edilebilir.

Ne kadar kazanabilirsin?

On Numara haftada 1 gün çekilir: Pazartesi günleri çekilir. Her çekilişte küre içerisindeki 80 numara içinden 22 numara çekilir.

Oynadığın her sütun için çekilişte çıkan numaralardan 10, 9, 8, 7, 6 numara doğru varsayım edersen veya hiçbir numarayı varsayım edemezsen ikramiye kazanırsın. 10 numara bilen büyük ikramiyeyi kazanır! Aynı ikramiye kategorisinde birden fazla kazanan olması halinde ise ikramiye havuzu kazananlar arasında denk bölüşülür.