On Numara sonuçları saat kaçta açıklanacak? 10 Eylül On Numara çekiliş sonuçları sorgulama ekranı millipiyangoonline.com'da!

On Numara sonuçları saat kaçta açıklanacak? 10 Eylül On Numara çekiliş sonuçları sorgulama ekranı millipiyangoonline.com'da!

On Numara neticeleri için soluklar yakalandı. Sisal Baht tarafından tertip edilecek olan On Numara çekilişi 10 Eylül Cuma günü kaderlilerini aramaya devam ediyor. Baht oyunu meraklılarının alaka gösterdiği

On Numara çekilişi 10 Eylül Cuma günü kaderlilerini aramaya devam ediyor. Ulusal Piyango'nun tertip ettiği baht oyunlarından On Numara, bu akşam noter huzurunda yapılacak çekiliş ile kaderlisini bulacak. Haftanın ilk On Numara çekilişi evveli kuponlarını yatıran yurttaşlar çekiliş saatine odaklandı. Peki, On Numara çekilişi saat kaçta?

Ulusal Piyango TV Youtube kanalından ve hurriyet.com.tr'den canlı olarak yayınlanan çekilişin neticeleri 20:00'da belirli olacak.

On Numara çekilişleri Pazartesi ve Cuma günleri olmak üzere haftanın 2 günü tertip ediliyor.

ON NUMARA NASIL OYNANIR?

On Numara, 1 ila 80 dahil arasındaki on sayının gizeme korunmaksızın doğru varsayım edilmesinden oluşur.

Bir reyin kombinasyonu, 1 ila 80 dahil arasındaki on sayıdan oluşur.

Tek bir reyin kombinasyonunun sütun fiyatı 2 TL’dir. Asgari oynama meblağı tek bir reyin kombinasyonun sütun fiyatına denktir.

Kazanan kombinasyon, 1 ila 80 dahil arasındaki sayılardan çekilen yirmi iki sayıdan oluşur. Her çekilişte, çekilen her bir sayı tekerrür çekilişe dahil edilmeden yirmi iki adet sayı çekilir. Sisal Baht sistemi sayesinde her bir çekiliş varsayım edilemez olup her kombinasyonun çıkma ihtimali aynıdır.