Önce bebeğini emzirdi

Önce bebeğini emzirdi

Kütahya’da, sürücüsünün hakimiyetinden çıkan arabanın takla atarak yıkılması neticeyi 1’i bebek 3 birey yaralandı. Hafif yaralanan Filiz Ekici, kazanın tesiriyle korkan 2 yaşındaki oğlunu soğukkanlılaştırmak…

Kütahya-Tavşanlı karayolunun 13’şöhretçi kmsinde dün Nurettin Daşdemir idaresindeki araba, sürücüsünün direksiyon hakimiyetini yitirmesi neticeyi takla atarak devrildi. Kazada Nurettin Daşdemir ile Filiz Ekici ve 2 yaşındaki oğlu Uzay Ekici yaralandı. Etraftakilerin ihbarı üzerine kaza yerine sıhhat ve polis ekipleri sevk edildi.

Önce bebeğini emzirdi
Kazada yaralanan Nurettin Daşdemir’e ilk müdahale yol kenarında yapıldı.

Sıhhat vazifelileri, yaralıları ilk müdahalesini yapmak için ambulansa aldı. Ancak anne Filiz Ekici, kendi rehabilitasyonundan evvel kazanın tesiriyle şok yaşayan ve korkan oğlu Uzay’ı kucağına alıp bir müddet salladı. Daha sonra ambulansta Uzay’ı emziren Filiz Ekici, bebeğini serinkanlılaştırdı. Kütahya Sıhhat Bilimleri Üniversitesi Evliya Çelebi Eğitim ve Araştırma Sağlık Kurumuna kaldırılan yaralılar, rehabilitasyona alınırken, anne ve oğlunun vaziyetinin iyi olduğu bildirildi.