Orhan Ölmez: Babamın sesini özlüyorum

Orhan Ölmez: Babamın sesini özlüyorum

Alişan’ın televizyon programına misafir olan Orhan Can Vermez duygusal anlar yaşadı. Yayında babasından laf eden şarkıcı, gözyaşlarına mani olamadı.

Alişan’la sohbeti esnasında kaybettiği babasını anlatan Orhan Can Vermez, şöyle konuştu: “Babamı 11 yaşındayken kaybettiğim için ‘baba’ sözcüğü 15 yaşıma kadar kullanmaktan hep imtina ettiğim bir kelime oldu. Seneler sonra banalleştirebildim mevzuyu. Baba; bir efor, önder, lider, yol gösterici. 10 yaşıma kadar bir baba figürüyle yaşamışım ben hakikatinde ve o bana hâlâ rehber. Ben babamı hastayken konutumuzun önünde ambulansa yerleştirdim. Sağlık Kurumuna gitmek istedim, ‘Sen gelme’ dediler. Sonra yalnızca bir kez gördüm zaten babamı, o da son görüşmemizmiş. Ama öyle gibi davranmadı hiç.

Orhan Ölmez: Babamın sesini özlüyorum

Babam bir müddet tatile gitmiş gibi hissettim, dönecek gibi geldi. Yara sıcakken acıtmıyor, yavaş yavaş o yara kabuk yakalamaya başlıyor. Sonra o kabuğu yolmaya çalışıyorsunuz, daha da acıtıyor. Babamın sesini özlüyorum.

Anımsamaya çalışıyorum bazen ama olmuyor. ‘Özledim’ şarkımı herkes bir aşk şarkısı varsayır, hakikatinde babama özeldir. Ona özlemimdir o şarkı.”

Plajda güzeller geçidiPlajda hoşlar geçidi!#EZGİ MOLA#BURCU ÖZERKAcun Ilıcalının yeni teknesi suya indiAcun Ilıcalı'nın yeni teknesi suya indi!#ACUN ILICALI#ACUN ILICALI TEKNE