Osmaniye'de iğrenç olay! Apartmana kadar takip etti, asansörde cinsel organını gösterdi

Osmaniye'de iğrenç olay! Apartmana kadar takip etti, asansörde cinsel organını gösterdi

Osmaniye'de bisikletli bir kişi, evine giden kadını takip etmeye başladı. Kadınla birlikte apartmana giren Y.E.K. 22 adlı birey asansörde cinsel uzvunu çıkardı. Taciz anları, tehlikesizk kamerasına…

Olay, 4 Temmuz günü saat 22.30 sıralarında meydana geldi. Bisikletli bir kişi, evine yaya olarak giden kadını takip etmeye başladı. Binanın önüne bisikletini park eden bu kişi, evinin bulunduğu apartmana giren kadından kapıyı yakalamasını istedi. Birlikte apartmana giren genç, kadının arkasından yürümeye başladı. Bu sırada kuşkulu, bir ara cinsel uzvunu çıkardı.

Osmaniyede iğrenç olay Apartmana kadar takip etti, asansörde cinsel organını gösterdi

Kuşkuluyle birlikte asansöre binen kadın, evinin bulunduğu katta indi. Kadın asansörden inince kuşkulu, yine cinsel uzvunu çıkardı. Vaziyeti fark eden kadın, kuşkuluye tepki gösterdikten sonra polise haber verdi. Kuşkulu, apartmandan çıkıp bisikletiyle uzaklaştı.

: Alakanızı Çekebilir 10 kat arkasıydı! Kayıp paranın nerede olduğu ortaya çıktıSkandal görüntü! 'Gözlerimle gördüm ve hayret ettim. İnanılır gibi değil'Kiliseye büyük saygısızlık! Yer: Kadıköy...

TUTUKLANDI

İhbar üzerine binaya gelen Asayiş Şube Müdürlüğü Ahlak Ofis Amirliği ekipleri, binanın tehlikesizk kamerası görüntülerinden kuşkulunun, ‘Cinsel taciz’ kabahatlerinden kaydı olan Y.E.K olduğunu tanımladı. Ekipler, Y.E.K.’yi gözaltına aldı. Emniyetteki operasyonlarının ardından adliyeye beğenk edilen Y.E.K., çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.

Canlı Borsa - Altın Fiyatları - Döviz Ktümörleri için Bigpara