Öykü Gürman sevgilisi Fatih İçmeli ile evleniyor

Öykü Gürman sevgilisi Fatih İçmeli ile evleniyor

Şarkıcı Hikaye Gürman bir süredir birlikte olduğu sevgilisi Fatih İçmeli ile evleniyor.

Sevgililer dün Fransa'nın başşehiri Paris'e gitti. Tatil resimlerini sayfasında paylaşan Hikaye Gürman sevgilisinin sürpriz teklifiyle şoke oldu.

Gürman, yaşadığı mutluluğu sosyal medya hesabında takipçileri ile paylaştı.

"Paris… Uçup giden hayatla mutluluktan uçarak geceye konduk! Beklemediğim bir an ama en çok sevdiğim natürellikte, akışta aşka dönüştü yine her şey birdenbire. I said yes... Bu ana ortak olan “can” arkadaşlar Gururcuğum & Aslıcığım teşekkürler. Beni çok mutlu ettiniz."

Öykü Gürman sevgilisi Fatih İçmeli ile evleniyor

'Sevgilimde baba şefkati arıyorum'

Annesi ve babasının 11 yaşında parçaladıklarını ve baba eksikliği yaşadığını söyleyen Hikaye Gürman seneler evvel verdiği bir mülakatta erkek dostunda yaşadığı eksikleri aradığını anlatmıştı...

“Annem ve babam 11 yaşındayken boşandılar. Baba eksikliğini çok yaşamış biriyim. Dolayısıyla erkek dostumun, sevgilim veya eşimin yaşamı paylaştığım kişinin bu anlamda o şefkatine ihtiyacım olduğunu düşünüyorum.”

Hikaye Gürman'ın saçları sevgilisine emanet: Acemi kuaförÖykü Gürman karantinada saçlarını sevgilisi Fatih İçmeli’ye yaptırdı. Zoraki kuaförlük yapan İçmeli, şarkıcının kuaförlerine seslendi: “Bunların hesabını soracağım!”daha fazla video içinÖykü Gürman'ın saçları sevgilisine emanet: Acemi kuaför