Oyuncu Gizem Katmer ve Güçlü Aydoğdu evlendi

Oyuncu Gizem Katmer ve Güçlü Aydoğdu evlendi

TRT1 ekranlarında yayınlanan 'Suçsuzlar Apartmanı' isimli dizide 'Neriman' şahsiyetine hayat veren Gizem Katmer, geçtiğimiz mayıs ayında sanat rejisörü sevgilisi Güçlü Aydoğdu ile konutluluk yolunda

Başrollerini Ezgi Mola, Birkan Sokullu ve Merve Dizdar'ın paylaştığı, geçtiğimiz haftalarda final yapan 'Suçsuzlar Apartmanı' dizisinde rol alan genç oyuncu Gizem Katmer, bir vakittir sanat rejisörü Güçlü Aydoğdu ile aşk yaşıyordu.

Geçtiğimiz ay aile arasında yapılan bir merasim ile nişanlanan çiftten hoş haber geldi.

Oyuncu Gizem Katmer ve Güçlü Aydoğdu evlendi

MUTLULUĞA 'EVET' DEDİLER

Gizem Katmer ile Güçlü Aydoğdu, dün aileleri ve dostlarının katıldığı merasimle evlendi. Mutluluğa 'evet' diyen çiftin düğününden ilk kare Katmer'in 'Suçsuzlar Apartmanı'nda 'Safiye' kişiliğiyle ablasını canlandıran Ezgi Mola'dan geldi.

Katmer'in gelinlikli pozunu paylaşan Ezgi Mola, "Ay benim hoşum. Gizem Katmer'im bugün evleniyor. Çok hoşsun canım Gizem" anekdotunu düştü.

Gizem Katmer ve eşi Güçlü Aydoğdu'ya hoşlananları tebrik iletileriyle destek oldular.

Bülent Ersoyun mezarı derin olacak, asansörle inilecekBülent Ersoy'un kabri derin olacak, asansörle inilecek!#BÜLENT ERSOY#BÜLENT ERSOY MEZARŞarkı da yazarım, fistan da dikerim'Şarkı da yazarım, fistan da dikerim'#NAZAN ÖNCEL#NESLİHAN ATAGÜL