Özel jetle akşam yemeğine

Özel jetle akşam yemeğine

Portekizli yıldız futbolcu Cristiano Ronaldo ile sevgilisi Georgina Rodriguez, Ronaldo’nun 27 milyon dolarlık özel jetiyle 1 günlük tatil için İngiltere’den İspanya’ya uçtu.

İngiltere'nin Manchester United ekibinde oynayan Portekizli futbolcu Cristiano Ronaldo ile sevgilisi Georgina Rodriguez, romantik bir akşam yemeği ve lüks otelde bir gece konaklamak için 27 milyon dolarlık özel jetle Madrid’e gitti. Çift, Madrid’de üç Michelin yıldızlı “Amos” isimli lokantada şef Jesus Sanchez’in hazırladığı yemekleri yedi, şehrin ünlü oteli Rosewood Villa Magna’da konakladı.

VİLLADA KALMADILAR

Çiftin neden Ronaldo’nun 6.5 milyon dolar kıymetindeki ‘La Finca’ isimli villasında değil de otelde kalmayı seçim ettikleri henüz öğrenilmiyor. Ancak mevzubahisi otel, Real Madrid’de oynadığı yarıyılda Ronaldo’nun gözde yerlerinden biri olarak öğreniliyordu. İspanyol haber sitesi Vanitatis’e konuşan kaynaklar, ikilinin birbirlerinin gözlerinin içine bakarak yemek yediğini de aktardı. Ronaldo ve Rodriguez çifti, Ekim ayında ikiz bebek beklediklerini duyurmuşlardı.

HAYATI DİZİ OLUYOR

2016 senesinde Madrid’de ünlü bir tekstil mağazasına alışverişe giden Ronaldo, orada satış asistanı olarak vazife yapan Rodriguez ile tanışmıştı. ‘İlk görüşte aşk’ yaşadıklarını belirten çift, bu tarihten beri beraber. Rodriguez’in Ronaldo ile tanıştıktan sonra değişen yaşamını mevzu alan “Soy Georgina” Ben Georgina isimli dokümansal dizi ise 27 Ocak’ta Netflix’te yayınlanacak.