Parkta fenalaşarak hayatını kaybetmişti! Çağla Alara Pınarcı, son yolculuğuna uğurlandı

Parkta fenalaşarak hayatını kaybetmişti! Çağla Alara Pınarcı, son yolculuğuna uğurlandı

Tatil için gittiği İstanbul'da parkta fenalaşıp, kaldırıldığı sağlık kurumunda yaşamını kaybeden üniversite talebesi Çağla Alara Pınarcı 24, memleketi Hatay'ın İskenderun ilçesinde toprağa verildi.

İskenderun’da ailesiyle birlikte yaşayan üniversite talebesi Çağla Alara Pınarcı, erkek dostu Mehmet Ö.B. ile bayram tatili için İstanbul'a gitti. İstanbul’un tarihi ve turistik yerlerini dolaşan 2 dost, akşamları da cümbüş mekanlarında zaman geçirdi. Pınarcı ve dostu, geçen cumartesi akşamı Harbiye'deki Küçükçiftlik Park'a gitti.

Saat 21.45 sıralarında Pınarcı, bir anda fenalaşıp kendisini yere bıraktı. Dostu Mehmet Ö.B., 112 Acil Çağrı Merkezi'ni arayıp takviye istedi. Bölgeye sevk edilen ambulansla sağlık kurumuna kaldırılan Çağla Alara Pınarcı, hekimlerin tüm çabasına rağmen kurtarılamadı. Çağla’nın can verdiğini haber alan erkek dostu Mehmet Ö.B., sağlık kurumundan bölerek ortadan kayboldu. İlçe Emniyet Müdürlüğü takımları, Mehmet Ö.B.’yi tutmak için araştırma başlattı.

Parkta fenalaşarak hayatını kaybetmişti Çağla Alara Pınarcı, son yolculuğuna uğurlandı

GÖZYAŞLARIYLA TOPRAĞA VERİLDİ

Adli Tıp Müesseseyi’ndaki otopsi harekâtlarının ardından Pınarcı’nın cenazesi ailesi tarafından teslim alınarak memleketi Hatay'ın İskenderun ilçesine getirdi. Çağla Alara Pınarcı, dün Karaağaç Asri Mezarlığı'nda gözyaşlarıyla toprağa verildi.

Aile bireyleri, kızlarının kalp krizi geçirip yaşamını kaybetmiş olabileceğini söyledi.