Real Madrid Başkanı Florentino Perez'den Kylian Mbappe'ye olay sözler

Real Madrid Başkanı Florentino Perez'den Kylian Mbappe'ye olay sözler

Real Madrid'le laf kesmesine rağmen sürpriz bir karar alarak Paris Saint Germain'le 3 sene kontrat uzatan Kylian Mbappe için Florentino Perez'den hadise bir açıklama daha geldi.

Fransız golcünün sezon sonunda Real Madrid'e transfer olmasına kesin gözüyle bakılırken "Hayalim" dediği İspanyol devinden bir anda bırakarak kulübünde kalan Mbappe futbolseverleri afallatmıştı.

Kylian Mbappe için Erling Haaland bırakan Real Madrid, Norveçli golcüyü Manchester City'ye kaptırırken Mbappe'nin ekipte kalmasıyla bütün bir şok yaşamıştı.

Erling Haaland Manchester City'ye gitmesi, Mbappe'nin ise PSG'de kalmasıyla golcü transferinde bir anda eli boş kalan Real Madrid'de Başkan Florentino Perez, Fransız golcüyü tenkit etmişti.

"REAL MADRID'E BÜYÜK SAYGIM VAR"

Paris Saint Germain'e 3 sene daha imza atan Mbappe, Real Madrid hakkında konuşurken "Real Madrid'e büyük saygım var. Florentino Perez'e de aynı derece saygı dinliyorum. Benimle çok ilgilendi. Bu surattan kararımı verdiğimde onu bizzat aradım ve alakası için teşekkür ettim. Kendisiyle yakı bir ilişkimiz var. Rastgele bir oyuncu için Real Madrid veya PSG forması giymek bir gururdur. Her zaman Real Madrid forması giymeyi hayal etmişimdir. Real Madrid taraftarına beni her zaman kendilerinden biri olarak gördükleri için teşekkür etmek istiyorum. Umarım ülkemde kalmak istememi kavrayışla karşılarlar." diye konuşmuştu.

MBAPPE'YE HADİSE LAFLAR

Mbappe hakkında bir kere daha konuşan Perez ise oyuncu hakkında hadise ifadeler kullandı.

Marca'da yer alan habere göre, Mbappe'nin PSG'de kaldığı için şimdiden pişman olabileceğini kaydolan Perez, "Perişan Mbappe, Real Madrid'e gelmediği için şimdiden pişmanlık dinlemeye başlamıştır" ifadelerini kullandı.