Recep Niyaz, koronavirüs korkusundan soyunma odasına girmedi

Recep Niyaz, koronavirüs korkusundan soyunma odasına girmedi

Gaziantep FK oyuncusu Recep Niyaz koronavirüse tutulma fobisi yaşadı, soyunma odasına gidemedi.

Süper Lig'de 20. hafta gayretinde Gaziantep FK, Fatih Karagümrük'ü 3-1'lik skorla mağlup etti. Karşılaşma evveli Gaziantep FK oyuncusu Recep Niyaz sakatlığından dolayı Karagümrük maçında görev alamadı. Deneyimli oyuncu hakkında ise flaş iddia ortaya atıldı.

Gözden KaçmasınRizespor-Beşiktaş maçına Emirhan İlkhan damgası Performansı ve Gökhan Gönül ile diyaloğu...Rizespor-Beşiktaş maçına Emirhan İlkhan damgası! Performansı ve Gökhan Gönül ile diyaloğu...Haberi Görüntüle

Gaziantep Güneş Gazetesi haberine göre, Karagümrük ile oynanan maç evveli ekipte 5 oyuncuda koronavirüs testinin pozitif çıkması Recep Niyaz'ın da bazı tedbirler almasına neden oldu. Karşılaşma evveli soyunma odasına gitmeyip yedek kulübesinde telefonuyla ilgilenen Recep Niyaz, ekip dostlarına da yanaşmadı.

Recep Niyaz'ın Covid-19 bulaşma olasılığı olduğu için bu hareketi yaptığı bilindi. Recep Niyaz maçtan sonrada yeniden soyunma odasına girmediği bilindi.

Öte yandan Karagümrük başarısıyla Gaziantep FK, puanını 31 yaparken, 4 haftalık yenilmezlik acelesi tuttu. Karagümrük ise 27 puanda kaldı ve 3 haftanın ardından yenilgi gördü.

ÖZEL MÜZAKERE | İLHAN PALUT SPOR ARENA'YA MİSAFİR OLDU