Rekora yakın seviyede! Yeniden yükseliş başladı

Rekora yakın seviyede! Yeniden yükseliş başladı

Kripto para üniteleri yine yükselişe geçerken son yarıyılda rekorlarla isminden laf ettiren Cardano ve Solana rekor seviyelerine yakın seyrediyor. Öte yandan Bitcoin yine 51 bin doları aştı.

Kripto para üniteleri yine yükselişe geçti. Dünyanın en büyük ve en tanınan kripto para üniteyi Bitcoin, son 24 saatte 49 bin 500 dolardan 51 bin 870 dolara yükseldi.

Popüler kripto para üniteyi ocak ayında senenin en düşük seviyesini görmüş, 27 bin 734 dolara kadar gerilemişti. Bitcoin azami seviyesine de 14 Nisan'da çıkmış, 64.804,72 doları görmüştü.

: İlginize Sürükleyebilir Yeni yarıyıl başladı! Aşısıza hayat artık daha zorNet laflar: Gerekli olacak! Çok ehemmiyetli açıklamalarKabinede 4 ehemmiyetli gündem... Kritik buluşma bugün

ÖTEKİ KRİPTO PARA ÜNİTELERİ DE YÜKSELİŞTE

- Ethereum son bir haftada yüzde 20'lik bir yükseliş kaydolurken, son 24 saatteki yükselişle de 3.919,73 doları gördü.
- Binance Coin son 24 saatlik dilimde 489,38 dolardan 507,34 dolara yükseldi.
- Tether de yükselişten etkilenenlerden. Tether 0,99 dolarlık seviyesinden 1 dolar seviyesine çıktı.
- XRP 1,24 dolardan 1,33 dolara yükselirken, Dogecoin 0,29 dolardan 0,31 dolara çıktı.

CARDANO YERİNE GÖZETİYOR

Ağustosta yaşanan hareketlenme ile beraber Cardano maliyeti de tekerrürden 2 doların üzerine çıkmıştı. Bir Hayli kez 3 doların eşiğine gelip geri dönen Cardano sonunda 4 Eylül'de 3 dolar seviyesine gelmişti.

Cardano şimdi ise 2,95 dolar seviyesine izliyor. Cardano kurucusu geçtiğimiz günlerde Solana’nın zaferinden bahsetmişti. Bu beyanatlardan sonra İSME ve SOL’un birleşeceği iddiaları ortaya atılmıştı. Bu iddia sonrasında hem İSME hem de SOL’da hareketlenme başlamıştı.

REKORA YAKIN SEYREDİYOR

Öte yandan Solana 4 Eylül'de rekora imza atmış ve 149 doları görmüştü. Analistler, henüz Solana maliyetinde doruğun görülüp görülmediğini kavramanın güç olduğunu belirtirken, yüzde 70'e yakın değer kazanan Solana için bazı analistler pozitif bir süreç görüyor.

Solana şu anda ise rekora yakın bir seviyede 140 dolar bandında ilerliyor.

Borsada kolay operasyon ve düşük kurul için tıklayın