Rize'deki sel felaketi sonrası en acı veda

Rize'deki sel felaketi sonrası en acı veda

Rize'de şiddetli yağışa bağlı oluşan su baskın ve heyelanlar sebebiyle yaşamını kaybeden, aynı aileden 3 şahsın cenazeleri toprağa verildi.

Çarşamba günü öğleden sonra başlayan şiddetli sağanak neticeyi Güneysu ilçesine bağlı Ballıdere köyünde yamaçtan kopan toprağın tek katlı ahşap evin bir kısmını devirmesi neticeyi hayatını yitiren Aynur Karaali 66 ile çocukları Mustafa 40 ve Ayşe Karaali'nin 28 cenazeleri, kent merkezindeki Sahil Camisi'ne getirildi.Rizedeki sel felaketi sonrası en acı vedaKaraali ailesinin üç ferdi, cuma namazına müteakip kılınan cenaze namazının ardından defnedilmek üzere Ballıdere'ye götürüldü.

Cenaze merasimine Karaali ailesinin yakınlarının yanı gizeme İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Eriştirme ve Altyapı Bakanı Adaletli Karaismailoğlu, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hayati Yazıcı ve Rize Valisi Kemal Çeber ile yurttaşlar katıldı.Rizedeki sel felaketi sonrası en acı vedaBakanlar Soylu ve Karaismailoğlu ile Yazıcı, merasimde aile bireylerine başsağlığı diledi.

: İlginize Sürükleyebilir Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan flaş açıklama: Bir müjdem olacak'İlk doz nişan, ikinci doz düğün...' Herkes yan tesirleri konuşuyor, peki uzmanlar ne diyor?AK Parti'den 'OHAL yetki' açıklaması! Öneri 3 seneden 1 seneye düşürüldü