Robert De Niro teftişe geliyor

Robert De Niro teftişe geliyor

Akılda oyuncu Robert de Niro, ortağı olduğu Japon lokantayı Nobu’nun İstanbul şubesini ziyaret etmek için 26 Haziran’da Türkiye’ye geliyor. Hollywood’un ünlü adını, Süzer Holding İdare Heyeti Başkan

JAPON mutfağının dünyaca ünlü temsilcisi Nobu’nun ortakları oyuncu Robert De Niro, şef Nobu Matsuhisa ve üretimci Meir Teper, 26 Haziran’da Türkiye’ye geliyor. Üç ünlü adı, Nobu’nun Türkiye ortağı Baran Süzer ağırlayacak. De Niro, geçen yıl temmuz ayında The Ritz-Carlton İstanbul içerisinde kapılarını açan lokantayı pandemi sebebiyle ziyaret edememişti. Londra’dan özel uçakla İstanbul’a gelecek olan Oscarlı oyuncuya, Nobu lokantalarının evraksalını sürükleyen bir çekim takımı eşlik edecek. 1994 senesinde Şef Nobu Matsuhisa ile beraber kurduğu lokanta zinciriyle dünya çapında bir marka yaratan sanatçı, Nobu İstanbul’da ‘Sake Seremonisi’ne katılacak. Konuklar, Nobu’nun içinde bulunduğu The Ritz-Carlton Hotel’de konaklayacak. Niro, seremoni sonrasında 27 Haziran’da İstanbul’dan dağılacak.

TÜRKİYE’Yİ ÇOK SEVİYOR

Geçen sene New York’a giden Süzer Holding İdare Heyeti Başkan Yardımcısı Baran Süzer, Robert De Niro’yu evinde ziyaret etmişti. Süzer, ziyareti sırasında oyuncu ile Nobu İstanbul’un açılışını konuşmuştu. Buluşmada Türkiye’yi çok beğendiğini ve Nobu İstanbul’u çok merak ettiğini söyleyen Robert De Niro, ilk fırsatta Türkiye’ye geleceğinin müjdesini vermişti.