Sahnede fenalaşan Gülben Ergen'den açıklama

Sahnede fenalaşan Gülben Ergen'den açıklama

Düzcespor'un şampiyonluk kutlamasında sahnede iki defa fenalaşan ve sağlık kurumuna kaldırılan Gülben Ergen, taburcu olduktan sonra sosyal medyada hesabından açıklama yaptı. Ergen, "İş yaşamımda ilk

TFF 3. Lig 2. Grupta şampiyon olan Düzcespor'un kutlamalarında sahne alan ünlü sanatçı Gülben Ergen, sahnede düşüp bayılmış, buna karşın tekerrür sahne almıştı. İkinci kez sahne alan ve tekerrürden fenalaşan Gülben Ergen, ambulansla sağlık kurumuna kaldırılmış ve konser iptal olmuştu.

Sahnede fenalaşan Gülben Ergenden açıklama


"İş yaşamımda ilk defa sahneden ambulansa, sonra da sağlık kurumuna kaldırıldım"
Sağlık Kurumundan taburcu olduktan sonra sosyal medya hesabından açıklama yapan ünlü sanatçı Ergen, "Şimdi Düzce ’den geriye kalanlara baktım. İş yaşamımda ilk defa sahneden ambulansa, sonra da sağlık kurumuna kaldırıldım. Düştükten sonra tüm eforumla tekerrür döndüm sahneye. Elimden gelen tüm çabamla sahneme, şarkılarıma devam ettim. Sahne üzerinde kustum. Gündüz ben Düzce'ye yola çıkarken oğlumun mide bulantısı başladı. Sahneye çıkmak üzereyken de öbür oğlum mide bulantısı ve kusma yaşadı. Analık böyle manevileştirmek mi? Öğrenmiyorum ama tansiyonum o kadar düşük çıktı ki, hatırası olmayan bir Anneler Günü kaldı bende. Arayan, yazan, yanımda sezdiğim tüm arkadaşlarım, meslektaşlarım hepinize teşekkür ederim. Arkadaşlık, kardeşlik can vermemiş. Şampiyon Düzcespor'u kutluyorum ve Düzce seyircime kavrayışı için teşekkür ediyorum" dedi.