Şans Topu çekilişi için heyecanlı bekleyiş! Şans Topu sonuç ekranı millipiyangoonline'da

Şans Topu çekilişi için heyecanlı bekleyiş! Şans Topu sonuç ekranı millipiyangoonline'da

Uğur Topu çekilişi saat 20:00’da hakikatleştirilecek. Uğur Topu çekilişini Ulusal Piyango TV Youtube kanalından ve hurriyet.com.tr'den canlı olarak takip edebilirsiniz.

Uğur Topu çekilişi bu akşam saat 20:00'da başlayacak. Çekilişin sona ermesinin ardından neticeler Millipiyangoonline.com adresinden yayınlanacak.

UĞUR TOPU SONUÇLARI MİLLİPİYANGOONLİNE.COM'DA - TIKLA/BİL

UĞUR TOPU'NUN KURALLARI

Bir sütunun üst kısmında 34, alt kısmında 14 numara bulunmaktadır. 34 numara arasından 5, 14 numara arasından 1 tanesi işaretlenir.

Bir veya birden fazla sütun oynanabilir.

Tek sütun fiyatı 2 TL’dir.

Sen Seç!

Sütununu ister kendi seçtiğin rakamlar ile istersen de Gelişigüzel alternatifini kullanarak sistem tarafından gelişigüzel seçilecek rakamlar ile oluşturabilirsin. Satış noktalarında satılan Uğur Topu oyunu için ise ,kuponunu kendisi doldurmak istemeyenler için geliştirilen bu özellikle, sütun altındaki SEN SEÇ paketçiği işaretlenir ve gelişigüzel 5+1 numara ile kısmetli kupon oluşur.

Sistem Oyunu!

Sistem oyunu; çoklu reyin kombinasyonları geliştirir. Bir sütunda üst kısımdan 5 numaradan fazla ve/veya alt kısımdan 1 numaradan fazla işaretlenmesiyle sistem oyunu oynanabilir. Bu gidişatta birden çok sütun oluşturulur. Üst kısımdan en fazla 10 numara, alt kısımdan ise 14 numara işaretlenebilir.

Çoklu Çekiliş!

Çoklu Çekiliş alternatifi işaretlenerek birden fazla çekilişe katılınabilir.

İptal

Doldurduğun sütunu oynamaktan bırakılırsa alakalı sütunun altındaki iptal paketçiği işaretlenerek, sütun iptal edilebilir.

Ne kadar kazanabilirsin?

Uğur Topu haftada 1 gün: Çarşamba günleri çekilir. Her çekilişte küre içerisindeki 34 numara içinden 5 numara, 14 numara içinden 1 numara çekilir.

Oynadığın her sütun çekilişte çıkan numaralardan 5+1, 4+1, 4, 3+1, 3, 2+1, 1+1 veya 0+1 numara doğru hipotez edersen ikramiye kazanırsın. 5+1 bilen Uğur Topu büyük ikramiyesini kazanır! Aynı ikramiye kategorisinde birden fazla kazanan olması halinde ise ikramiye havuzu kazananlar arasında denk bölüşülür.