Şans Topu çekilişi saat kaçta? 21 Şubat Şans Topu sonuçları millipiyangoonline’da olacak

Şans Topu çekilişi saat kaçta? 21 Şubat Şans Topu sonuçları millipiyangoonline’da olacak

Şans Topu sonuçları ile ilgili son dakika açıklamaları yakından takip ediliyor. Şans oyununu oynayanlar heyecanla çekiliş tarihlerini bekliyorlar. Şans Topu çekilişi her hafta çarşamba ve pazar…

Baht Topu çekilişi bu akşam saat 20:00’de yapılacak. Ulusal Piyango TV Youtube kanalından ve hurriyet.com.tr'den canlı olarak yayınlanacak olan çekiliş haftada iki gün gerçekleştiriliyor. 21 Şubat Baht Topu neticeleri izah edir izah etmez aşağıdaki link üzerinden sorgulamanızı yapabilirsiniz.

BAHT TOPU NETİCELERİ SORGULAMA EKRANI-TIKLAYINIZ

BAHT TOPU NASIL OYNANIR?

Baht Topu, 1 ila 34 (dahil) arasındaki beş rakamın ve 1 ila 14 (dahil) arasındaki bir rakamın sıra gözetilmeksizin doğru düşünülmesinden oluşur.

Bir oyun kombinasyonu, oyuncunun çekilişte düşüneceği 1 ila 34 (dahil) arasındaki beş rakamdan ve 1 ila 14 (dahil) arasındaki bir rakamdan oluşur.

Tek bir oyun kombinasyonunun (kolon) fiyatı 2 TL’dir. Asgari oynama meblağı tek bir oyun kombinasyonun (kolon) fiyatına eşittir.

Kazanan kombinasyon, her çekilişte iki değişik seriden çekilen rakamlardan oluşur : 1 ila 34 (dahil) arasındaki beş rakam ve 1 ila 14 (dahil) arasındaki bir rakam. Beş rakam, çekilen her bir rakam tekrar çekilişe katılmadan 1 ila 34 (dahil) arasındaki rakamlardan çekilir. Sisal Baht sistemi sayesinde her bir çekiliş düşünülemez olup her kombinasyonun çıkma ihtimali aynıdır.

Çoklu Çekiliş seçeneği işaretlenerek ansızın fazla çekilişe katılınabilir.