Şans Topu çekilişi saat kaçta? 5 Eylül Şans Topu çekiliş sonuçları millipiyangoonline.com'da

Şans Topu çekilişi saat kaçta? 5 Eylül Şans Topu çekiliş sonuçları millipiyangoonline.com'da

Kısmet Topu çekiliş saati için geri sayım başladı. Noter huzurunda ve canlı yayında yapılacak çekilişin ardından sahibini bulacak büyük ikramiye için kupon yapan binlerce kısmet oyunu tutkunu, çekilişin

On binlerce şahsın merakla beklediği 5 Eylül 2021 tarihli Kısmet Topu çekilişi hakkındaki araştırmalar sürüyor. Kupon yaparak uğurlarını sınamak isteyen kısmet oyunu müdavimleri, Ulusal Piyango TV YouTube kanalı üzerinden de canlı izlenebilen çekilişin bugün saat kaçta olacağını denetliyor. Öte yandan neticelerin muhakkak olmasının ardından kupon denetlemesinin nasıl yapılacağı merak ediliyor. İşte, Kısmet Topu çekilişi ve neticeleri hakkında bilgi...

Ulusal Piyango TV Youtube kanalından ve hurriyet.com.tr'den canlı olarak yayınlanacak Kısmet Topu çekilişinin neticeleri millipiyangoonline'da açıklanacak.

Kısmet Topu çekilişleri Çarşamba ve Pazar günleri olmak üzere haftanın 2 günü tertip ediliyor.

Kısmet Topu'nun bu akşam tertip edilen çekilişi saat 20:00'da asıllaştırılacak.

KISMET TOPU'NUN KURALLARI

Bir sütunun üst kısmında 34, alt kısmında 14 numara bulunmaktadır. 34 numara arasından 5, 14 numara arasından 1 tanesi işaretlenir.

Bir veya birden fazla sütun oynanabilir.

Tek sütun fiyatı 2 TL’dir.

Sen Seç!

Sütununu ister kendi seçtiğin rakamlar ile istersen de Gelişigüzel alternatifini kullanarak sistem tarafından gelişigüzel seçilecek rakamlar ile oluşturabilirsin. Satış noktalarında satılan Kısmet Topu oyunu için ise ,kuponunu kendisi doldurmak istemeyenler için geliştirilen bu özellikle, sütun altındaki SEN SEÇ paketçiği işaretlenir ve gelişigüzel 5+1 numara ile kısmetli kupon oluşur.

Sistem Oyunu!

Sistem oyunu; çoklu reyin kombinasyonları geliştirir. Bir sütunda üst kısımdan 5 numaradan fazla ve/veya alt kısımdan 1 numaradan fazla işaretlenmesiyle sistem oyunu oynanabilir. Bu gidişatta birden çok sütun oluşturulur. Üst kısımdan en fazla 10 numara, alt kısımdan ise 14 numara işaretlenebilir.

Çoklu Çekiliş!

Çoklu Çekiliş alternatifi işaretlenerek birden fazla çekilişe katılınabilir.

İptal

Doldurduğun sütunu oynamaktan bırakılırsa alakalı sütunun altındaki iptal paketçiği işaretlenerek, sütun iptal edilebilir.