Şans Topu çekilişi saat kaçta? İşte 8 Eylül Şans Topu çekilişi sonuç ekranı

Şans Topu çekilişi saat kaçta? İşte 8 Eylül Şans Topu çekilişi sonuç ekranı

En çok rağbet gören kader oyunlarından Kader Topu'nda bu haftanın ilk çekilişi için geri sayım başladı. Noter huzurunda ve canlı yayında yapılacak çekilişin ardından sahibini bulacak büyük ikramiye için

8 Eylül 2021 tarihli Kader Topu çekilişi hakkındaki araştırmalar sürüyor. Kupon yaparak kısmetlerini sınamak isteyen kader oyunu müdavimleri, Ulusal Piyango TV YouTube kanalı üzerinden de canlı izlenebilen çekilişin bugün saat kaçta olacağını denetliyor. Öte yandan neticelerin belirli olmasının ardından kupon denetlemesinin nasıl yapılacağı da inceleniyor. İşte, Kader Topu çekilişi ve neticeleri hakkında bilgi...

Ulusal Piyango TV Youtube kanalından ve hurriyet.com.tr'den canlı olarak yayınlanacak Kader Topu çekilişinin neticeleri millipiyangoonline'da açıklanacak.

Kader Topu çekilişleri Çarşamba ve Pazar olmak üzere haftanın 2 günü tertip ediliyor.

Bu akşamki Kader Topu çekilişi saat 20:00'da reelleştirilecek.

NETİCELERİ BİLMEK İÇİN TIKLAYIN

KADER TOPU'NUN KURALLARI

Bir sütunun üst kısmında 34, alt kısmında 14 numara bulunmaktadır. 34 numara arasından 5, 14 numara arasından 1 tanesi işaretlenir.

Bir veya birden fazla sütun oynanabilir.

Tek sütun fiyatı 2 TL’dir.

Sen Seç!

Sütununu ister kendi seçtiğin rakamlar ile istersen de Gelişigüzel alternatifini kullanarak sistem tarafından gelişigüzel seçilecek rakamlar ile oluşturabilirsin. Satış noktalarında satılan Kader Topu oyunu için ise ,kuponunu kendisi doldurmak istemeyenler için geliştirilen bu özellikle, sütun altındaki SEN SEÇ paketçiği işaretlenir ve gelişigüzel 5+1 numara ile bahtlı kupon oluşur.

Sistem Oyunu!

Sistem oyunu; çoklu reyin kombinasyonları geliştirir. Bir sütunda üst kısımdan 5 numaradan fazla ve/veya alt kısımdan 1 numaradan fazla işaretlenmesiyle sistem oyunu oynanabilir. Bu gidişatta birden çok sütun oluşturulur. Üst kısımdan en fazla 10 numara, alt kısımdan ise 14 numara işaretlenebilir.

Çoklu Çekiliş!

Çoklu Çekiliş alternatifi işaretlenerek birden fazla çekilişe katılınabilir.

İptal

Doldurduğun sütunu oynamaktan bırakılırsa alakalı sütunun altındaki iptal paketçiği işaretlenerek, sütun iptal edilebilir.

Ne kadar kazanabilirsin?

Kader Topu haftada 1 gün: Çarşamba günleri çekilir. Her çekilişte küre içerisindeki 34 numara içinden 5 numara, 14 numara içinden 1 numara çekilir.

Oynadığın her sütun çekilişte çıkan numaralardan 5+1, 4+1, 4, 3+1, 3, 2+1, 1+1 veya 0+1 numara doğru varsayım edersen ikramiye kazanırsın. 5+1 bilen Kader Topu büyük ikramiyesini kazanır! Aynı ikramiye kategorisinde birden fazla kazanan olması halinde ise ikramiye havuzu kazananlar arasında denk bölüşülür.