Şans Topu çekilişi saat kaçta? İşte 9 Haziran Şans Topu çekilişi sonuç ekranı!

Şans Topu çekilişi saat kaçta? İşte 9 Haziran Şans Topu çekilişi sonuç ekranı!

En çok rağbet gören baht oyunlarından Baht Topu'nda bu haftanın ilk çekilişi için geri sayım başladı. Noter huzurunda ve canlı yayında yapılacak çekilişin ardından sahibini bulacak büyük ikramiye…

9 Haziran 2021 tarihli Baht Topu çekilişi hakkındaki araştırmalar sürüyor. Kupon yaparak talihlerini sınamak isteyen baht oyunu müdavimleri, Ulusal Piyango TV YouTube kanalı üzerinden de canlı izlenebilen çekilişin bugün saat kaçta olacağını denetliyor. Öte yandan neticelerin muhakkak olmasının ardından kupon denetlemesinin nasıl yapılacağı da inceleniyor. İşte, Baht Topu çekilişi ve neticeleri hakkında bilgi...

Ulusal Piyango TV Youtube kanalından ve hurriyet.com.tr'den canlı olarak yayınlanacak Baht Topu çekilişinin neticeleri millipiyangoonline'da açıklanacak.

Baht Topu çekilişleri Çarşamba ve Pazar olmak üzere haftanın 2 günü tertip ediliyor.

Bu akşamki Baht Topu çekilişi saat 20:00'da asıllaştırılacak.

NETİCELERİ BİLMEK İÇİN TIKLAYIN

BAHT TOPU'NUN KURALLARI

Bir sütunun üst kısmında 34, alt kısmında 14 numara bulunmaktadır. 34 numara arasından 5, 14 numara arasından 1 tanesi işaretlenir.

Bir veya birden fazla sütun oynanabilir.

Tek sütun fiyatı 2 TL’dir.

Sen Seç!

Sütununu ister kendi seçtiğin rakamlar ile istersen de Gelişigüzel alternatifini kullanarak sistem tarafından gelişigüzel seçilecek rakamlar ile oluşturabilirsin. Satış noktalarında satılan Baht Topu oyunu için ise ,kuponunu kendisi doldurmak istemeyenler için geliştirilen bu özellikle, sütun altındaki SEN SEÇ koliciği işaretlenir ve gelişigüzel 5+1 numara ile kaderli kupon oluşur.

Sistem Oyunu!

Sistem oyunu; çoklu reyin kombinasyonları geliştirir. Bir sütunda üst kısımdan 5 numaradan fazla ve/veya alt kısımdan 1 numaradan fazla işaretlenmesiyle sistem oyunu oynanabilir. Bu vaziyette birden çok sütun oluşturulur. Üst kısımdan en fazla 10 numara, alt kısımdan ise 14 numara işaretlenebilir.

Çoklu Çekiliş!

Çoklu Çekiliş alternatifi işaretlenerek birden fazla çekilişe katılınabilir.

İptal

Doldurduğun sütunu oynamaktan bırakılırsa alakalı sütunun altındaki iptal koliciği işaretlenerek, sütun iptal edilebilir.

Ne kadar kazanabilirsin?

Baht Topu haftada 1 gün: Çarşamba günleri çekilir. Her çekilişte küre içerisindeki 34 numara içinden 5 numara, 14 numara içinden 1 numara çekilir.

Oynadığın her sütun çekilişte çıkan numaralardan 5+1, 4+1, 4, 3+1, 3, 2+1, 1+1 veya 0+1 numara doğru varsayım edersen ikramiye kazanırsın. 5+1 bilen Baht Topu büyük ikramiyesini kazanır! Aynı ikramiye kategorisinde birden fazla kazanan olması halinde ise ikramiye havuzu kazananlar arasında denk bölüşülür.