Şans Topu sonuçları belli oldu! Sonuç ekranı millipiyangoonline.com'da!

Şans Topu sonuçları belli oldu! Sonuç ekranı millipiyangoonline.com'da!

Baht Topu çekilişi bu akşam 20:00'da reelleşti. Ulusal Piyango TV Youtube kanalından ve hurriyet.com.tr'den canlı olarak yayınlanan çekilişte kazandıran numaralar 1, 6, 9, 23, 27 ve joker 12 oldu.

Sisal Baht tarafından reelleştirilen Baht Topu çekilişi bu akşam 20:00'da reelleşti. Ulusal Piyango TV Youtube kanalından ve hurriyet.com.tr'den canlı olarak yayınlanan çekilişte kazandıran numaralar 1, 6, 9, 23, 27 ve joker 12 oldu.

BAHT TOPU SONUÇLARI MİLLİPİYANGOONLİNE.COM'DA - TIKLA/BİL

Baht Topu oynamanın kaideleri neler?

Baht Topu 5+1 oyunu, iki değişik sayı kümesi içerisinden, tanımlanan rakamda numara seçilmesi esasına sabrediyor. Üst kısım 1-34 numaradan, alt kısım ise 1-14 numaradan oluşuyor.

Oyunseverler, üst kısımdan 5 adet, alt kısımdan 1 adet numarayı seçerek oyuna katılabiliyor.

Baht Topu, ikramiye grupları, 5+1, 5, 4+1, 4, 3+1, 3, 2+1, 1+1 ve yeni kategorisi 0+1 olarak sıralanıyor. Yenilen Baht Topu oyununda, oyunseverler artık üst kısımda öğrenemese de alt kısımda 1 numara öğrense de kazanıyor.

Oyunseverler sütunları kendileri doldurabildiği gibi ayrıca rakamları doğrudan bayiye söyleyerek veya “Sen Seç” ile terminalden gelişigüzel sayı seçtirerek de oynayabiliyor. 18 yaşından büyük herkesin oynayabileceği Baht Topu’nda her sütunun maliyeti ise 2 TL. Oyunun kaideleriyle alakalı detaylı bilgiye https://www.millipiyangoonline.com/sayisal-loto/kaideler adresinden erişmek olası.

Tüm çekilişler canlı yayınlanıyor!

Şisal Baht’ın son teknolojiyi kullanarak oluşturulan teknik altyapı ile noter huzurunda reelleştirdiği çekilişler canlı olarak yayınlanmaya devam ediyor. Tüm çekiliş süreçleri “Dünya Piyango Birliği” World Lottery Association standart ve kaidelerine uygun biçimde organize ediliyor ve en büyük öncelik transparanlığa veriliyor.

Dünya Piyango Birliği sertifikalı, son teknoloji mahsulü yeni çekiliş cihazlarıyla kurulmuş olan ve BAHT MERKEZİ ismi verilen çekiliş stüdyosunda tertip edilen çekilişler, www.millipiyangoonline.com sitesinden canlı olarak yayınlanıyor ve dileyen herkes çekilişe katılabiliyor.