Şans Topu'nda çekiliş heyecanı! Sonuçlar ve çekiliş canlı yayını millipiyangoonline.com'da!

Şans Topu'nda çekiliş heyecanı! Sonuçlar ve çekiliş canlı yayını millipiyangoonline.com'da!

Talih Topu çekilişi bu akşam 20:00'da asıllaşacak. Ulusal Piyango TV Youtube kanalından ve hurriyet.com.tr'den canlı olarak yayınlanacak.

Sisal Talih tarafından reelleştirilen Talih Topu çekilişi bu akşam 20:00'da reelleşti. Ulusal Piyango TV Youtube kanalından ve hurriyet.com.tr'den canlı olarak yayınlandı.

TALİH TOPU SONUÇLARI MİLLİPİYANGOONLİNE.COM'DA - TIKLA/BİL

Talih Topu oynamanın kaideleri neler?

Talih Topu 5+1 oyunu, iki değişik sayı kümesi içerisinden, tanımlanan rakamda numara seçilmesi esasını direniyor. Üst kısım 1-34 numaradan, alt kısım ise 1-14 numaradan oluşuyor.
Oyunseverler, üst kısımdan 5 adet, alt kısımdan 1 adet numarayı seçerek oyuna katılabiliyor.
Talih Topu, ikramiye grupları, 5+1, 5, 4+1, 4, 3+1, 3, 2+1, 1+1 ve yeni kategorisi 0+1 olarak sıralanıyor. Yenilen Talih Topu oyununda, oyunseverler artık üst kısımda öğrenemese de alt kısımda 1 numara öğrense de kazanıyor.

Oyunseverler sütunları kendileri doldurabildiği gibi ayrıca rakamları doğrudan bayiye söyleyerek veya “Sen Seç” ile terminalden gelişigüzel sayı seçtirerek de oynayabiliyor. 18 yaşından büyük herkesin oynayabileceği Talih Topu’nda her sütunun maliyeti ise 2 TL. Oyunun kaideleriyle alakalı detaylı bilgiye https://www.millipiyangoonline.com/sayisal-loto/kaideler adresinden erişmek muhtemel.

Tüm çekilişler canlı yayınlanıyor!

Şisal Talih’ın son teknolojiyi kullanarak oluşturulan teknik altyapı ile noter huzurunda reelleştirdiği çekilişler canlı olarak yayınlanmaya devam ediyor. Tüm çekiliş süreçleri “Dünya Piyango Birliği” World Lottery Association standart ve kaidelerine uygun biçimde organize ediliyor ve en büyük öncelik saydamlığa veriliyor.

Dünya Piyango Birliği sertifikalı, son teknoloji mahsulü yeni çekiliş cihazlarıyla kurulmuş olan ve TALİH MERKEZİ ismi verilen çekiliş stüdyosunda tertip edilen çekilişler, www.millipiyangoonline.com sitesinden canlı olarak yayınlanıyor ve dileyen herkes çekilişe katılabiliyor.